0
clear
  • АТВ Паркинг Сопирачка Блокирање Исклучи Плоча За Јамаха Raptor 125 250 350 660 700 YFM200 YFM250 YFM350 YFZ450 R/X Banshee Воин Grizzly
  • -20%
  • -20%
АТВ Паркинг Сопирачка Блокирање Исклучи Плоча За Јамаха Raptor 125 250 350 660 700 YFM200 YFM250 YFM350 YFZ450 R/X Banshee Воин Grizzly

АТВ Паркинг Сопирачка Блокирање Исклучи Плоча За Јамаха Raptor 125 250 350 660 700 YFM200 YFM250 YFM350 YFZ450 R/X Banshee Воин

DEN 581.76
DEN 529.00

Достапност
Производот е достапен


АТВ Паркинг Сопирачка Блокирање Исклучи Плоча опфаќа планината дупка на вашиот caliper преостанува по отстранување на итна кочница кабел и заградата. CNC изработени од палка на алуминиум, елоксирани завршувањето. Универзална fitment за повеќето спорт atv настана.
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x Паркинг Сопирачка Блокирање Исклучи Плоча
Материјал : Алуминиум
Во Боја : Како На Сл Прикажани
Печат задниот дел caliper од екстремни услови на off-возење со палка Блокирање Исклучи Плоча
Дизајнирана за да обезбеди брзо и лесно да се инсталира кога отстранување на акции паркинг сопирачка собрание
CNC-изработени од 6061-T6 палка алуминиум
Елоксирани завршувањето
Универзален дизајн одговара на повеќето за спорт atv настана
Вклучува Печат О-прстен и монтажа завртки
Fitment :
За Јамаха BANSHEE 1987-2006
За Јамаха BLASTER 2004-2006
За Јамаха RAPTOR 125 2011-2013
За Јамаха RAPTOR 250 2008-2013
За Јамаха RAPTOR 250 R 2011
За Јамаха RAPTOR 350 2005-2013
За Јамаха RAPTOR 50 2004-2008
За Јамаха RAPTOR 660 2001-2005
За Јамаха RAPTOR 700 2006-2016
За Јамаха RAPTOR 90 2009-2016
За Јамаха ВОИН 1987-2004
За Јамаха YFA125 ВЕТРЕ 1989-2004
За Јамаха YFM100 ШАМПИОН 1987 - 19991
За Јамаха YFM 80 / RAPTOR 80 1985-2008
За Јамаха YFZ450 2004-2013
За Јамаха YFZ450 R 2009-2016
За Јамаха YFZ450 X 2010-2011
За Јамаха МЕЧКА TRACKER 1999-2003
За Јамаха GRIZZLY 125 2x4 2004-2013
За Јамаха GRIZZLY 80 2 X4 2005-2008 година
За Јамаха TIMBERWOLF 250 2 X4 1992-1999
За Јамаха YFM200 МОТО-4 1985-1989
За Јамаха YFM225 МОТО-4 1986-1988
За Јамаха YFM250 МОТО-4 1989-1991
За Јамаха YFM350 ER МОТО-4 1987-1995
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Кон својствата

боја:
СИНА, ПОРТОКАЛОВА, ЦРВЕНА, ЗЛАТНА, ЗЕЛЕНА
Бренд Име:
H2CNC
Motobike Направи:
Јамаха,Хонда,Suzuki,Kawasaki
Име На Модел:
YFM 200 225 250 350 80 100
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.01kg
Материјал Тип:
6061-T6 алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Производи во категоријата

20 Парчиња .Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 720 дена

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нови, високо квалитетни Материјали : CNC Палка Алуминиум Количина : Едн

Универзална OffRoad Motos Мотоцикл Алатка Цевка Ракавици Мантил КутијаСостојба : 100% сосема нов cid) Алатка Цевк

Стандард на Превозот : Ние ќе го организира производството за вашиот обтекател комплет во рок од 24 часа

4, Опис : Направени од високо квалитетна ABS пластика!!100% Сосема нов резервни делови (не ОЕМ) ,дупки се преdril

Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.Некои Обтека

​Универзален Мотор Bendable Издувните Пригушувач Цевки За Топлина Shield Покрие Пета Guard Универзална Dirt Bike Из

Стандард на Превозот : Ние ќе го организира производството за вашиот обтекател комплет во рок од 24 часа

Descripition : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Боја : како на сликата шоу.Количина : 1 Buc.Позиција : Пред.

информации за објектотОбјектот Состојба : 100% сосема новОбјектот материјал : cnc 6061 алуминиумОбјектот игр

Мотоцикл Делови Пред Горниот Обтекател Cowling Светлата Headlamp Остане Заградата Држачот За 19992000 ХОНДА CBR600 F4 C

​Универзален Мотор Bendable Издувните Пригушувач Цевки За Топлина Shield Покрие Пета Guard Универзална Dirt Bike Из

10 mm CNC Алуминиум главниот дел на задната суспензија Лизгачот Spools За kawasaki ZX6Состојба : 100% Сосема НовФакулт

Пред Носот Горниот Обтекател Cowling Светлата Headlamp Остане Заградата За 2004 2005 2006 2007 ХОНДА CBR1000 RR CBR 1000 RR 1000 RR SC5

Обичај Маска : Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите вид

Цена за 1 парче на управниот амортизерите и 1 сет на заградата Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надо

2, Отвори расправа за Ali Express.Нашите испорака е брзо и бесплатно!4.Ние нема да ги прифати назад предмети по

Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice Ние може да с

Please wait...