0
clear
  • Трговија На Големо Преносни Нови Водоотпорен Велосипедизам Седиште Торбичка Велосипед Опашка Задните Чување На Велосипед Седло Цевка Торба
  • -20%
  • -20%
Трговија На Големо Преносни Нови Водоотпорен Велосипедизам Седиште Торбичка Велосипед Опашка Задните Чување На Велосипед Седло Цевка Торба

Трговија На Големо Преносни Нови Водоотпорен Велосипедизам Седиште Торбичка Велосипед Опашка Задните Чување На Велосипед Седло

DEN 368.16
DEN 313.00

Достапност
Производот е достапен

Нови Водоотпорен Велосипедизам Седиште Торбичка Велосипед Опашка Задните Чување На Велосипед Седло Цевка Торба
Спецификации :
Карактеристики На Производот :
- Посебни патент дизајн.
- Погоден за сите типови на saddles
- Мини дизајн Велосипед Седло Торба, продавница некои мали работи како клуч, мала чанта, мал мобилен телефон итн
- Уникатен дизајн, наликува на мал дух глувчето;
- Ткае појас од типот на дизајн, достапен во секој вид на седло место.
- Направен од силна отпорен на вода полиестер
- Лесно да се закачите на седло или отстрани со лента
- Опашката светлата можат да бидат поставени во задниот дел торба, ви нудиме двојна заштита
Материјал : Висока густина ткаенина & кожа
Боја : Црна
Големина : Прибл. 15.5x10.5x7.5 CM
Пакет Тежина : 97(g) / 3.42(оз)
Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 100(mm)*100(mm)*100(mm) / 3.94(во)*3.94(во)*3.94(во)
Мало Пакување : Да, Општо Кутија
Пакетот Вклучува :
1 x Торба

Кон својствата

Број На Модел На:
=
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ROSWHEEL
Материјал:
=
Функција:
=

Производи во категоријата

МАТЕРИЈАЛ : 1680 D Најлон Восок гел КАПАЦИТЕТ : S 0.6 L / M0.8 L / L1.4 L~1.6 L ТЕЖИНА : 120g / 154 G / 196 G ПОГОДЕН : MTB велосипед /

ние ќе плаќаат за превозот надомест За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои

Нови SAHOO Велосипед Задните Торба MTB Патот Велосипед Велосипед возење Велосипед Седло задното Седиште Seat

Точка Име Велосипедизам Торба За Велосипед Задните Торба Рефлексивни Водоотпорен Дожд Покрие Преносни

5 * 12 cmПо проширувањето на големината : 20 * 8 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по

Модел : 151367Материјал : Светлинатежина Солза отпорни најлонГолемина : 46x21x10cmКапацитет : 8 LТежина : 340gБоја :

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Спецификација : Состојба : НоваМатерија

Карактеристики : 1.Рака дизајн за брзо ослободување & инсталација, погоден за голем број на велосипеди 2.С

Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното За неисправни обје

MTB Планински Велосипед 37 L Кеси 3 во 1 Мултифункционален Велосипедизам Велосипед Торба Sacoche Bycicle Рамка Тор

Плаќање1 .2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката Случај И Повратни Информации 1...

Водоотпорен Отворен Триаголник Велосипедизам Велосипедот Пред Цевка Рамка Торба Планински Велосипед

Опис на производот Спецификации : Боја : Црна, војска зелена (изборен) Обем : 15 L Материјал : 900 * 600 D Полиест

Плаќање1 .2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката Случај И Повратни Информации 1...

Карактеристики : · Дизајниран за паметен телефон, екран на допир· Структурирани од 1 главниот џеб, 1 теле

Екран на допир за Велосипед Кеси Велосипедизам MTB Планински Велосипед Рамка Пред Цевка Складирање Торб

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : 600 D полиестерКоличина : 1Боја : Сива бојабела мозаикГолемина : 31*

Карактеристики : 1.Рака дизајн за брзо ослободување & инсталација, погоден за голем број на велосипеди 2.С

Опис На ПроизводотИме : ТРКАЛО Велосипед ДО пред рамка торбаЕ применливо : Под 6.0 инчиМатеријали : Најлон

Карактеристики : · Велкро рака погоден за сите видови на велосипеди· Со брзо ослободување тока, прилаго

Детали за производот : Бренд : Cool Change Име : Велосипед седиште торба Боја : Црна Тежина : Околу 200g Производ г

0 инчен екран на допир за телефонот подолу, на страницата со детали за користење на модел на телефон за 5 S

Please wait...