0
clear
  • Руската RU Верзија на Тастатурата За Dell AER01U00210 V119525AS1 AER01K00220 MP-10K63U4-442 0PVDG3 Лаптоп
  • -20%
  • -20%
Руската RU Верзија на Тастатурата За Dell AER01U00210 V119525AS1 AER01K00220 MP-10K63U4-442 0PVDG3 Лаптоп

Руската RU Верзија на Тастатурата За Dell AER01U00210 V119525AS1 AER01K00220 MP-10K63U4-442 0PVDG3 Лаптоп

DEN 594.72

Достапност
Производот е достапен

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Компатибилен Со :
Руската RU Верзија на Тастатурата За Dell AER01 U00210 V119525 AS1 AER01 K00220 MP-10 K63 U4-442 0 PVDG3 Лаптоп
Распоред : RU руски Јазик
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ, и Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во ebay,и ние ќе ви одговори што на време!
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Кон својствата

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
AER01U00210 V119525AS1 AER01K00220 MP-10K63U4-442 0PVDG3
Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Нови
гаранција:
една година
Квалитет:
Високо - Целосно тестирани пред да брод!
Превозот:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket

Производи во категоријата

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

90 дена ГаранцијаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран

Бренд Нови бела Тастатура90 Дена ГаранцијаСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви тр

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

Објектот Спецификација : НИ Лаптоп Ла ptop Тастатурата за HP Павилјон x360 13ЦРНА Без РАМКА WIN8Боја : Како на сл

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Нова го Замени лаптоп тастатура За Леново IBM T431s T440 T440p T440s НИ распоред на тастатураОбјектот спецификитеЈ

Боја : ЦРНАСостојба : новаГаранција : 180 деновиКомпатибилен модел : 5830 5830 G 5830 T 5755 5755 ZG 5755 G V3571g V3551 v3771 G Порт

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Ali Express Стандард Превозот Бесплатен превозот во светот,Повеќето земји транспорт 1245 дена, некои земји ќе

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Please wait...