0
clear
  • 50x за BMW Тркалото Лагер Трим Клипови сврзувачки елементи 5mm
  • -20%
  • -20%
50x за BMW Тркалото Лагер Трим Клипови сврзувачки елементи 5mm

50x за BMW Тркалото Лагер Трим Клипови сврзувачки елементи 5mm

DEN 282.72
DEN 269.00

Достапност
Производот е достапен

Производ Детали : ова е еден од видовите се користи така што не може да биде оние што треба - треба да се провери слик прво да бидете сигурни дека тоа е особено оние што треба, ако немате една стара клип за да ја проверите тогаш воопшто НЕ се КУПИ - АКО ВИЕ го НАПРАВИТЕ КАКО што ВЕЛАТ дека нема да добие погрешен начин. 50 тркалото трим клипови Одговара 5mm дупка Што се Користат за : BMW модел, НО НЕ Е сè што ПОСТОИ ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ТИП НА КЛИПОТ се КОРИСТИ ТАКА БИДЕТЕ СИГУРНИ дека СТЕ КУПУВАЊЕ на ОНА што ВИ ТРЕБА !!!!! ОВИЕ воопшто НЕ ОДГОВАРА на СИТЕ МОДЕЛИ - ПА ПРОВЕРЕТЕ ги ВАШИТЕ СТАРИ КЛИПОВИ ПРВО ДА БИДЕТЕ СИГУРНИ дека ТОА Е ОНИЕ ШТО ТРЕБА ПРЕД да ја КУПИТЕ Испорака : Нарачка обично ќе бидат обработени и испратени во рок од 5 работни денот на уплатата. Ние ги користиме на EUB да услуга во САД и Воздухот е-Пошта на поштенски услуги во други земји и од време на време тие ќе одлучат да имаат националните или регионалните поштенски штрајк. Па ве молиме имајте на ум дека понекогаш може да има доцнење во вашата точка да бидат доставени до вас. Се враќа Политика : Ние само го прифати враќа кога објектот е докажано да бидат погрешни, во повеќето случаи ние ќе ги испрати директна замена. Ако ние не можеме да ги исполни ова ветување ние ќе рефундирање на дека по приемот на врати објектот. Ве молиме дека ќе контактирате со нас преку пораки треба да се чувствувате потреба да се врати на објектот. Плаќања : Ние само го прифати , итно плаќање е потребно. е најбрзиот и најбезбедно пат во што си сигурен дека и двете страни се заштитени од било каков вид на измама.

Кон својствата

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
0.3kg
Име На Модел:
50HAJP1606071
Објектот Должина:
8inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
HastonSportsline
Објектот Ширина:
8inch
Објектот Висина:
8inch
Производителот Дел Број:
HAJP1606072-50
Земја/Регион на Производство:
Кина
materail:
Пластични
EAN:
не се применува

Производи во категоријата

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

На врата завртување на Retainer / Клип W / Sealer Бела Најлон Врвот на Главата Дијаметар : 19.5 mm Дното Глава Дијам

Најлон Страна Гарнитури & Калапи Трим RetainerГлава Дијаметар : 12 mm (15 / 32 инчи) Глава Дијаметар : 16 mm (5 / 8 инчи)

пакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зав

Состојба : НоваМатеријал : Светло Жолта НајлонГолемина на : Глава Дијаметар : 17mm / 0.67 инченМатични Должи

Додај во автомобил е оригиналот сигурносен појас тока,погодно да се стави на сигурносен појасЗа детски

Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистува

4 X Високи Перформанси, Ниска Отпорност 1600 CC Инјектор за ГоривоСледните fitment е за повикување само, ве моли

ОЕМ Бр N / A Спецификација Материјали : НајлонБоја : Црна Апликација за ФордУниверзална (Одговара За Голем

5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.5 em}h6{}blockquote : пред

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Ве молиме усогласување моторни големина пред купување , бројот и големината на моторот опрема и лево и д

ВРАТАТА ТРИМ ПАНЕЛ КЛИПОВИ ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКА ЗА CRV ОДИСЕЈА АКУРА БРАНИК СТРАНА ЗДОЛНИШТЕ SILL ТРИМ КЛИПО

Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изр

Браник / Фендер / Mudguard / Panel КлипПритисни Тип RetainerЦрна НајлонГлава Дијаметар : 20mmМатични Должина : 10ммС

ОЕМ ВРАТАТА WEATHERSTRIP КЛИП, ЗЕЛЕНА, For Honda : 72311S5 S003; For Toyota : 6786712150

универзална Tee конекториБрз полнач воведSAE Брз полнач е составена од Телото, ORing, Од ORing, Spacer Прстен, Обезб

Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет 2 Занитвам пост притисок проширува нозе за брзо и трајн

100 unids став за "ФОЛКСВАГЕН" T4 Транспортерот T5 Eurovan forro gris claro панел де moldura Клипови 701 867 299 70186729901 C "ФОЛКСВАГЕ

Апликацијата Одговара За : 1992 318i Седан 19931998 318i 19921997 318is 19951999 318ti 2000 323 Ci 19982000 година 323i 19981999 323is 20012006 325 Ci 199219

Користи широко за автомобил фендер, браник, врата или друг автомобил suface.Тоа е невозможно да се третираа

Материјал Тип : ПластикаПредмет Тип : Fastener & КлипПакување спецификации:500pcs

5 mm ДупкаПримена : Универзална (Одговара За Големина)Пакетот Вклучува : • 100 Компјутери Заклучување На Вр

Худ Проп Род Клипот Има 10мм Род не се намести на својата 8мм Дупка Заменува : 2422089986

Врвот на Главата Големина : 16mm x 18mmДното Главата Големина : 18mm x 20mmМатични Должина : 15mmЗа 2009Подоцна Azera & Би

Please wait...