0
clear
  • Елегантни Долги Ракави Возбудува Готски Викторија Облека За Жени
  • -20%
  • -20%
Елегантни Долги Ракави Возбудува Готски Викторија Облека За Жени

Елегантни Долги Ракави Возбудува Готски Викторија Облека За Жени

DEN 5184.00

Достапност
Производот е достапен

Овие трошоци се на купувачот одговорност.За да бидете сигурни дека ќе добиете совршено се вклопуваат да се облекува, тоа е високо препорачливо да ни снабдување други големина мерења ако е потребно, или на друго место ќе се процени да се направи. За квалитетот на прашањето , може да побара за размена или наплата; ве молиме наведете причината на вашето враќање и вклучуваат што повеќе детали, како е можно, испратите фотографии кои јасно укажуваат на проблем со точка (ако е потребно).Обичај прави услуга е понудена вклучително и големина, боја и партија ја модифицирате .Обично Нарачана се облекуваат според вашата цел количество потреби 7-15 дена. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Мерење :
Фустанот големина се направи според вашите мерења , ве Молиме дај ни вашиот мерења
( инчи или cm ) :
Целосна Биста : _____ cm. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине вашите негативни повратни информации.
Раст(Рамо до Нозете во чевлите) : _____ cm.
Рамо до рамо : _____ cm.
Половината : _____ cm .
Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно!
Напомена :
1.
ВНИМАНИЕ : Бидете сигурни дека ќе се земе вашата мерења боси, ве молиме да ни остават порака ако ви треба неколку инчи додадена на должина за да се овозможи носење на високи потпетици.Високо квалитетен материјал и материјал кој се користи
3.
Надворешниот Нога(Половината да Стапки) : _____ cm. Се препорачува да се јавите на нашите по-продажба на Услуги на Клиентите, пред да се вратат некој објект и тие ќе ви даде некои корисни совети.
висина : _____ cm. или ако имате било какви посебни барања, само кажи ни, ние ќе ги пакет според вас пал.
Пред Должина Рамо до Половината : _____ cm.
Политика На Враќање
1.
Пакување :
Нашите производи се пакуваат во пластична кеса.Ве молиме не се измери во текот облека очекуваат undergarment, ние ќе го земе во предвид. Кога ќе купите од нас, ние сакаме да се направи сте целосно задоволни. Општо земено, ние ќе брод фустан во 7 работни дена откако ќе заврши плаќање на цел; ако сте го направиле нарачка за време на Кина Фестивали, или нашата зафатен сезона како месец пред ноќта на Вештерките, тоа може да одземе 5-15 дена подолго.
Раст(Рамо до Нозете без да се во чевли) : _____ cm. Ние брод на Светот, освен APO или FPO. Ве молиме имајте на ум дека не можеме да процесот било производи кои се враќаат директно, без било какви информации за нас и пред тоа. За големината прашање , ако се облекуваат големина не пристигне во спецификацијата како ќе нареди, можете да изберете да се направи корекција на локално се прилагоди, во кој случај, ќе му ги надомести прилагодувањето трошоци додека трошоците не надминува оригиналната цена на фустанот од 50%.

Кон својствата

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
CountryWomen
Материјал:
Полиестер,Лен,Spandex
Сезоната:
Есен
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
Плоштад Јака
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Готски Фустан
is_customized:
yes
сопствени направени:
вашиот биста, половината, висина и тежина

Производи во категоријата

Известување : Почитувани купувачи, ова е нашата нова продавница отвори, за сите производи направен огра

Големина / cm Рамо Биста ракав должина XL 98 88 XXL 104 89 3 XL 110 90 4 XL 116 91 5 XL 122 92 ве Молиме да се споредат детали голе

Голема цел ќе биде испорачуван изразат начин!!трговија на големо и на мало5 6 различни големини,одговара

OLGITUM 2018 Мода Пролет Лето Жените Чипка Шупливи Надвор Долго Фустани Femme Секојдневен Облека на Жените Секс

Нови Домот на Повик Шарени Лето Жените се Облекуваат Лабава Памук, Лен Целосна Sleeve Oвратот Плус Големина

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии

превозот : 1, ние бесплатен превозот само со Кина пост парцела наместо EMS, кога цел на $150, може да биде од Е

27 T Мини Стил Деца Девојки Cosplay Фустан бал Фаза Перформанси Облекување Деца Летна Облека Бебе Балет Туту

големина Биста Должина на Ракав Рамо М 88 85 27 38 L 92 86 28 39 XL 96 87 29 40 xxl 100 88 30 41

Купи со доверба Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме вратете го во рок од 14

4484907929710332 девојки фустан парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

Почитувани ве Молам, ве молиме Проверете Подолу Големини Детали Внимателно Пред да Конкурираат на Голе

Децата Девојки Божиќ Облечи Облека Бебе Девојки Цвеќиња Туту Фустан Топката Наметки Деца Партијата Бож

Розова и Зелена Детелина Бебе Девојки Туту Фустан Принцеза Деца Tulle Фустан Свети Патрик Ден Костими Дец

Please wait...