0
clear
  • 50boxes/многу Lint Слободни Помине Брише Влошки Мека Абсорбента полски Гел Акрилик Совети Памук Смена Почиста 360pcs/кутија F0556XX
  • -20%
  • -20%
50boxes/многу Lint Слободни Помине Брише Влошки Мека Абсорбента полски Гел Акрилик Совети Памук Смена Почиста 360pcs/кутија F0556XX

50boxes/многу Lint Слободни Помине Брише Влошки Мека Абсорбента полски Гел Акрилик Совети Памук Смена Почиста 360pcs/кутија F0556XX

DEN 6719.52

Достапност
Производот е достапен


50boxes/многу Lint Слободни Помине Брише Влошки Мека Абсорбента полски Гел Акрилик Совети Памук Смена Почиста 360pcs/кутија F0556 XX
Опис На Производот :
1. Материјал : Памук, & Не-плетени ткаенини.
2. 360 парче парче кутија од висок квалитет lint слободни помине брише. Супер меки, силни, абсорбента и санитарни.
3.Одлично за нокти гел & отстранување на лак, погоден за маникир и педикир чистење, ефикасен и лесен за употреба.
4. Нокти првично и четка за чистење без да остават зад себе било влакна.
5. Најновата во професионални lint слободни санитарни крпи. Совршена алатка за професионална салони & домашна употреба, страшно подарок за девојки кои сакаат да помине уметност
Пакетот Вклучува : 50 Кутии,360pcs/ Кутија Помине Брише

Кон својствата

Тип На Објект:
Лак Смена
Количина:
Ноктите Влошки Брише
Број На Модел На:
Лак Смена
Состојка:
Помине Уметност Опрема
НЕТО-WT.:
Ноктите Совети Алатки
Бренд Име:
Makartt
Тип:
Памук & Не-плетени ткаенини

Производи во категоријата

Совети : ве Молиме имајте во предвид сите големина и боја може да имаат малку отстапување од страна на пр

10 Компјутери / Многу Обновливи УВ Смена Гел лак на Ноктите Уметност Soakers УВ Помине Degreaser полски Заврши Ал

100 / 200 Pcs лак Смена Обвива УВ Гел лак Лесно се Впие Исклучување Смена Брише Маникир Нокти Смена Алатки за

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

10 / 50 Pcs лак Почиста Брише Алкохол УВ Гел лак Почиста Длабоко Чистење Алкохол Влошки Нокти Помине Уметнос

.3 Шишиња УВ Гел за Чистење Професионални Помине Уметност полски Лепак Лични Долготраен Маникир Совети

3layersдебел 500 Pcs / Тркалаат Помине Алатки лак Гел Смена Брише Помине Уметност Совети Нокти Чисти Брише Пам

7773 Најде убавина и здравје 75 ML на доградба на Акрилни Нокти полски Смена Помине Чистење Помине Вода за П

5 PCS Пластични Помине Уметност Впие Исклучување Капа Клип УВ Гел лак Смена да Заврши АлаткаКАРАКТЕРИСТИ

100 Pcs Нови Обновливи Помине Почиста УВ Гел лак Смена да Заврши со Силиконска гума за џвакање Впие Исклучу

Карактеристики : Материјал : Пластични Клип Големина : 3.7*2.3 см стан Бруто Тежина : Околу 50g Количина : 5 Pcs /

Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок за Испорака Метод : Сите предмети ќе биде пред

Опис : Погоден за : Една Акција AirbrushКуп капацитет : 22ccПакет Се Вклучени : 10x шише

Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.О

2016 година Гел Смена 100 Pcs / Многу Помине Уметност Гел лак Лак ОбвиваУВ Гел Смена на Ноктите Грижа АлаткиFear

fengshangmei 100pcs / кутија лак Нема Acetone Смена Обвива Гел лак Лесно се Впие Исклучување Нокти

Please wait...