0
clear
  • Стакло Bugle Монистра, Семе Мониста, Мешана Боја, за 6mm долго, 2mm широк, дупка: 0.5 mm, за 10000pcs/450g
  • -20%
  • -20%
Стакло Bugle Монистра, Семе Мониста, Мешана Боја, за 6mm долго, 2mm широк, дупка: 0.5 mm, за 10000pcs/450g

Стакло Bugle Монистра, Семе Мониста, Мешана Боја, за 6mm долго, 2mm широк, дупка: 0.5 mm, за 10000pcs/450g

DEN 718.08
DEN 517.00

Достапност
Производот е достапен


Стакло Bugle Монистра, Семе Мониста, Мешана Боја
Големина : за 6mm долго, 2mm широк, дупка : 0.5 mm, за 10000pcs/450g
Цени на 1 Pound
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Кон својствата

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
CX099Y
Објектот Тежина:
517 g
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Употреба:
Монистра
Семе Класификација:
мешан стил
Семе Мониста Големина:
3'
единица:
1Pound
Материјал:
Стакло

Производи во категоријата

Добредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи за

Атрибут : Додатоци (не вклучувајќи ѓердани) Боја : Y ellowМатеријал : Природни КоскаГолемина : 20mm X 22mm (Прибли

ОписПлоштад МонистраГолемина8~14mmМатеријалиAbalone ШколкаКоличина5 Насоки по многу40.26 / lo

Материјал : снег разбиена монистра Боја : како фотографија Надвор големина : 6mm / 8мм / 10мм / 12mm / 14mm Паке

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

500pcs 10мм DIY Накит Наоди Полимер Глина Монистра Овошје Парчиња, се Меша Боја И се Меша Дизајн Хривнија Дода

Објектот Спецификација : Ние го продаде со едно влакно , 16 инчи долгАко сакате да трговија на големо, pls к

ОписМонета МонистраГолемина8~14mmМатеријалиAbalone ШколкаКоличина5 Насоки по многу40.26 / lo

Име : Пресврт лента овална антички дизајн монистраМатеријал : Акрилик / ПластикаГолемина : 10x25mmТежина : О

500pcs / set DIY накит одлуки Шарени Монистра Мешани Frosed Акрилик Круг Spacer Монистра 10ммБоја : случајно и се меша

Teeny Заби 30 КОМПЈУТЕРИ 17 MM Силикони Хексагонални Монистра, BPA Free 100% Храна Одделение Силиконски Хексагонал

Рачно Изработени Печатени Порцелан, Монистра, Круг, Мешана БојаГолемина : за 12mm во дијаметар, дупка : 3мм.

Детали за производотМатеријалЛегураГолеминаОколу 20x6mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја Меша

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина...

Рачно Изработени Порцелан, Монистра, Famille Се Зголеми Порцелан, Був, Мешана БојаГолемина : за 17mm долго, 14mm

2017 Нова Мода Симпатична Акрилик Шарм Монистра Срце Облик Мешани Монистра Деца рачно изработени Ѓердани

Околу 15*11 mm монистра 5 компјутери за продажба Цевка грутка форма монистра Титаниум кристал кварцен каме

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 45 пати секоја недела да се направи мојата продав

10pcs Кристал Кристал Spacer Шарм Монистра одговара Хривнија Голема Дупка Европската Мушка Микро Отвори CZ Ср

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Барокот Слатководни Бисер Монистра,Женска Наки

Чешка Семе МонистаМатеријал : стаклоГолемина : 2 / 3 / 4mmПлаќање и ИспоракаИспорака : Бесплатна испорака Ки

Природни Црвени Тигар Око Круг Мушка Насоки, Un Dyed & Загрева,10 Strands / многу1 ize : за 6mm во дијаметар, дупка : 1mm;

Сите Наши Сребро наоди се изработени од високо квалитетни Вистински 925 Солидна Фунта Сребро,Може да се з

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Please wait...