0
clear
  • 30ml/50мл/100ml Капацитет 30pcs/многу Празни Алуминиумско Шише со Алуминиумско Капаче горниот капак
  • -20%
  • -20%
30ml/50мл/100ml Капацитет 30pcs/многу Празни Алуминиумско Шише со Алуминиумско Капаче горниот капак

30ml/50мл/100ml Капацитет 30pcs/многу Празни Алуминиумско Шише со Алуминиумско Капаче горниот капак

DEN 1178.88
DEN 1085.00

Достапност
Производот е достапен


Здраво,драг пријател :
Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.
Ние имаме многу видови на производи.повеќе детали,ве молиме кликнете на неа :
http : //www.aliexpress.com/store/512499 или контактирајте го продавачот.
Било какви дополнителни прашања,слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што побрзо.
Со нетрпение очекувам да има среќен бизнис со вас.
Krystal : ) За производи :
1. Слики може да имаат мала боја разлика со вистинските производи поради светлина,,различни екран поставување итн.Ние го цениме вашето разбирање.
2. Сите производи се двојно проверени пред испраќање.Ние со нетрпение очекуваме да воспоставување на долгорочни деловни односи со нашите клиенти.
Внимание :
1. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса за да бидете сигурни дека тоа може да стигне до вас од страна на локалните поштата.
2. Ве молиме обрнете внимание на вашиот центар за пораки или e-mail. Ние ќе ве контактираме во случај да има проблем со вашата нарачка.

Кон својствата

Спецификации:
30ml, 50мл, 100ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ml 50ml 100ml
Број На Модел На:
7.7 см-11.1 cm

Производи во категоријата

Име : dropper шише Шише : тркалезна форма,злато Dropper капа : сјајна злато на roundthread, завртка капа Капацитет : 30ml

За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ?A : Ние преку шприц и дува калапи се спе

Материјал на шишиња : стакло Материјал на капа : алуминиум Боја на шишето : јасно Боја на капа : 1#сјајна зл

Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорнос

Опис На Производот : Бесплатен Превозот 25g / ml Јасно Lucency Пластични Крем Празна Шише Црно Бела Clesr Завртка

7 cm, печатени димензии : должина 2.8 см, со дијаметар : 3.3 см Висина : 4 cm.3 см, со дијаметар : 2.3 cm, печатени диме

1.ве молиме порака ни бојата треба,инаку случаен избор ќе бидат испратени 2.понекогаш некои бои се распро

DBX2010ml Коло Зелена Dropper Шише, 0.3 оз стакло етерично масло шишиња со dropper, 10ml зелена dropper ампулиA...

Материјал на шишиња : стакло Материјал на капа : алуминиум Боја на шишето : јасно Боја на капа : црна лосио

Име : крем тегла Шише : тркалезна форма,сјајна црна Капа : сребро Капацитет : 30g Материјал : стакло Употреб

Име : dropper шише Шише : тркалезна форма,бела Dropper капа : oblate латекс dropper,боја како слика Капацитет : 20ml Матери

бела пластика dropper шише 30ml, 1oz бела PET пластика droppers шише, DB2730ml пластични шишиња dropperA Предмети Опис & Произ

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Точка Име : Крем шишеБоја : како се покаж

Големина : 30ml Дијаметар : 46mm Висина : 92.5 mmБ Начин На Плаќање : ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т / Т

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ?A : Ние преку шприц и дува калапи се спе

Refillable Стаклено Шише за Крем Со Црна Капак Козметички Шишиња за Крем Стакло лосион ТеглиКапацитет : 30g 50gМ

Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти.Трговија на големо 50pieces / многу 15ml се зголеми црвено матирано

Опис На Производот : Бесплатен Превозот 20g / ml Јасно Lucency Пластични Крем Lucifugal Шише крем Лосион Pomade Пилула

Please wait...