0
clear
  • Многу од 2 Менгеме KF40 Алуминиум Нови Вакуум Пумпа Страната Монтирање Делови XWJ
  • -20%
  • -20%
Многу од 2 Менгеме KF40 Алуминиум Нови Вакуум Пумпа Страната Монтирање Делови XWJ

Многу од 2 Менгеме KF40 Алуминиум Нови Вакуум Пумпа Страната Монтирање Делови XWJ

DEN 576.00

Достапност
Производот е достапен


Материјал : Алуминиум
Секој обид за 2 парчиња (О-прстен и Заградата не се вклучени)

Кон својствата

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KF40
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Алуминиум
Standard or Nonstandard:
како опис
Структура:
како опис
Употреба:
како опис

Производи во категоријата

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер.Карактерист

цената е за 10 парчињапогоден за 5 mm жица ( дијаметар на жица е 5мм) ,материјал : бакарако ви треба други гол

4 m чист материјал најлон ремени врзани клип клип мултифункционален полигон агол клип клип машини алатк

Вебстраница : www.ucstage.com мини 360 глобалната решетка менгеме Вчитување тежина : 100 KG Одговара за 4851mm цевка Ма

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари25мм Црно Бела С

Агол Менгеме На Назад 90°Материјал : алуминиумски умре менгеме тело Површина : спреј Една рачка : една рач

Опис : Материјал : Лист Железо Боја : Како на сликата покажува Најмалите задржете надолу за да се префрла

Вебстраница : www.ucstage.com 10pcs Алуминиум Кастинг стегач за фаза решетка цевка 50mm брод преку DHLВчитување тежи

Црвената Алуминиумска Рака Менгеме Цевка ПланинатаГолемина D : 18mmA=30мм B=25mm C=24mmКоличина : 10 сета (вклучува

Вебстраница : www.ucstage.com Тешки решетка менгеме / цевка менгеме / цевка менгеме Вчитување тежина : 100 KG Одгов

Вебстраница : www.ucstage.com фаза решетка менгеме / црна tigger менгеме / стегач за 50mm цевка Вчитување тежина : 250 KG

Овој оглас е за 10 Големина 100 КОМПЈУТЕРИ пролет клип стеги100% Сосема нов и висок квалитет...

Опис : Вежба Притиснете Заменик Минијатурни Клупата Табела Менгеме На Назад Хоби Мали Jewelers Заменик Мен

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Модел Број : GH201 DIY Материјали : Металугрија Големина : КАКО на сли

Овој оглас е за 4mm25мм за да изберете 100 КОМПЈУТЕРИ пролет клип стеги100% Сосема нов и висок квалитет...

Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик 304 100*3мм Двојно Жица Црево Стеги со ГромA=100mm B=3мм

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари10мм Црно Бела С

8 форма Алуминиум Ferrules Челичното Јаже Алуминиум Ferrules Crimping РакавГолемина : 4mmПакет : 50pcsНашите Услуги 1 Усл

Спецификација : Брз клип е употребата на потпора и врски механизам,како што се принципот на автозаклучу

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал Боја : Црвена и Сребрена парична Казна тема подебели

Материјал : алуминиум легураЕдна рачка : се справи со стискање на ротација може да бидат прилагодливиМа

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет

HITech Јаглерод Co.,ограниченГрафит Мешајќи РодМатеријалВолуменска густина 1.80 g.cm3 Отпор 13 unmCompressive strength 85 MPa

Please wait...