0
clear
  • Монитор за Goldway UT4000F Spo2 Сензор Кабел,Возрасни Прст Клип тип,ментална 5pin
  • -20%
  • -20%
Монитор за Goldway UT4000F Spo2 Сензор Кабел,Возрасни Прст Клип тип,ментална 5pin

Монитор за Goldway UT4000F Spo2 Сензор Кабел,Возрасни Прст Клип тип,ментална 5pin

DEN 1344.00

Достапност
Производот е достапен


Монитор за Goldway UT4000 F Spo2 Сензор Кабел,Возрасни Прст Клип тип,ментална 5pin
Компатибилни модели :
1. Goldway : UT4000 F
2. Mindray 509 B,500 A,PM9000(Mindray Modulle).
3. Mindray ОИК-509,509+,503,507,PM9000 со Criticare технологија(Criticare/CSI Модул).

Кон својствата

Број На Модел На:
CSL067B
Материјал:
Други
Големина:
3m
Бренд Име:
YONGKANGDA
Функција:
sp02 сензор

Производи во категоријата

Descript јони : EASYA Гроздобер Антички Сребрен Опашот на Косата Клипови Накит За Жените Мода Кристал Кристал P

Црна Килибар Мрежа Леќа L&R 12 V Црно Мини Куршум Пак Сигнал Кочница Светлина За Хеликоптер Плувка Кафе Трк

Нова Секси Жени Џез Танцова Сцена Костими За Пејачи Хип Хоп Танц Костим Женски Дс Dj Шупливи Еластична Си

содржи : Грб + здолниште + вратоврскаТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облеч

Материјал : СатенГолемина : S M L XL XXLПакетот Вклучува : Фустан+Shawl+Obi+ПрестилкаAnswer : ___________________________ Note : крун

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : во Потрага на оваа свадба булчински Австриската принцез

50 парчиња од било дебелина (0.46 / .71 / 1.0 mm) и било 5x10 компјутери дизајн избори.Можете или да контактирате с

Плаќање : да ја прифатиме alipay тука Експрес испорака трае околу 37 дена да пристигнат Ако имате било какви

И купувачот мора да го плати превозот цена на вратени предмети.Ако објектот има никакви проблеми кога ќ

1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние см

6 PC висок квалитет Variator Тегови Круг 25x22mm 22g за GILERA NexОвој производ за автомобилNexСовети : 1...

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе вра

Евника Коса Производи 100% Необработени Џери Кадрава Коса Ткаат 8 Pcs / многу Откачен Кадрава Продолжување

DEN 731.00

Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониск

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и

Please wait...