0
clear
  • 100 компјутери Пристигнат Нови Креативни и Смешни домашно Милениче Мачка Играчки, ПРЕДВОДЕНА Ласерски Покажувач светлина Пенкало Со Светли Анимација Глувчето
  • -20%
  • -20%
100 компјутери Пристигнат Нови Креативни и Смешни домашно Милениче Мачка Играчки, ПРЕДВОДЕНА Ласерски Покажувач светлина Пенкало Со Светли Анимација Глувчето

100 компјутери Пристигнат Нови Креативни и Смешни домашно Милениче Мачка Играчки, ПРЕДВОДЕНА Ласерски Покажувач светлина Пенкало

DEN 8388.00
DEN 6710.00

Достапност
Производот е достапен


Креативни и Смешни домашно Милениче Мачка Играчки, ПРЕДВОДЕНА Ласерски Покажувач светлина Пенкало Со Светли Анимација Глувчето
Карактеристики :
Овој вид на играчка која може да направи вашата прекрасна мачка возбудени.
Тоа е неверојатна играчка за мачки, бидејќи можете и да си игра со вашата мачка со варијации и тоа дури и може да ви помогне и мачка да се вежба!
Емитира анимација ласерски зрак, со голема видливост,тоа е видлива на повеќето површински вклучувајќи бои на светлината.
Оваа мачка играчка ќе се обезбеди часа на забава за двете мачка и сопственикот.
LED светло е безопасен за очи, без повреда на мачки очи.
Спецификација :
Анимација шема : глувчето
Големина : 78x13mm(должина * дијаметар)
Powered by : 3 x LR927 копчето мобилен батерии
Материјал : алуминиум и пластика
Боја : случајни.
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Кон својствата

Тип:
Мачки
Материјал:
Метал
Играчки Тип:
Ласерски Играчки

Производи во категоријата

Мека Руно Долга коса Различни Бои Глувци Топката Пердуви Мачка Играчки, Мини Игра Играчки со Пердув дом

【Име】 : електрични пеперутка и електрични птица 【Материјал】 : пластични, челична жица 【Боја】 : бели ц

Име : purrfect лак гребење мачка еМатеријал : пластични, жица, сомот треваСпецификации : подот должина 36cm шир

Westrice Мачка Играчка Кружни Карактеристики Топла Продажба Шарени Пластични Интерактивни Милениче Топка

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите Погоден за мелење мачка

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка...

Повеќе Избори Зајакот се Игра Тунел Милениче Тунелот Неколку Мачки Играат Заедно 2 Дупки Тунелот Свитли

Точка Име : Бесплатен превозот мачка риболов пол istyle мачка закачка играчка мачка играчки со бел и пердув

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите Најдобра играчки з

Материјал : ПП пластичниБоја : Зелена, ПортокаловаСпецификација на производот : 25 CMX16 CMX13 CMПакетот вклучу

[Име] : Мачка Игра Играчка [Точка Бр] : 17 T0076 MC0025 [Материјал] : Пластика[Тежина] : 360g [Size] : Топката, со дијамета

Функција : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетПроверка сериозно и пакет најдобри пред превозот.Еколошки, nontoxic

Мачка Играчки Интерактивни Песна Топката играчка Мачка практични Прозорец Вшмукување Чаша Песна Топка

Мачка Играчки 120cm Долго 2 Бои S Форма Свитлива Мачка Тунелот Чупка Звук Големо домашно Милениче Играчка З

Ве молиме имајте на ум : Тоа е рачни мерења на локации, може да има 23 cm грешка И item боја се прикажани во фот

[xlmodel][производи][31277][xlmodel][фото][0000]1 Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.com ние сме голема про

3)Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.5)На сликите кои се прикажани не се

6 Во 1 Многу Мачка Играчка Смешно Симпатична Глувчето Топката Interarcive Играчка За Кученце Мачка Отворено З

Ќе примите објектот треба да се преземат 1545 работа дена(Бразил е 5060 дена).Ако ви се допаѓа овој производ

Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ние не гаран

Смешни Catnip Играчки за Мачки Кадифен Полнети Риба Форма Мачка Играчка Нане Симулација Интерактивни Миле

2016 Година Топло Домашно Милениче Мачка Играчки Гребење Подлога Сисал Плоштадот Плоча Мачка Млечни Playthin

Точка Име : Бесплатен превозот на домашни миленичиња игра играчка catnip мачка играчка три стилови 10g по то

Westrice Мачка Играчка Симпатична Малку Глувчето Играчка 2014 Нова Крпа Бои Мачки Љубов Ефтини И Убави Животи

Please wait...