0
clear
  • Креативни Виолина Ноќни Биро Светилки Симпатична Гроздобер Детска Соба Табела Светла Дневна Соба Декоративни Маса Светилка
  • -20%
  • -20%
Креативни Виолина Ноќни Биро Светилки Симпатична Гроздобер Детска Соба Табела Светла Дневна Соба Декоративни Маса Светилка

Креативни Виолина Ноќни Биро Светилки Симпатична Гроздобер Детска Соба Табела Светла Дневна Соба Декоративни Маса Светилка

DEN 6216.00

Достапност
Производот е достапен


Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Виолина табела светилка Димензии : Дијаметар 27cm, Висина 46cm Извор на Светлина : E27*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110-130 V, 220-240 V Материјал : Ткаенина, Мермер,Смола Пакет се вклучени : 1*табела Светилка
****Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Кон својствата

Тип На Објект:
Биро Светилки
Сенка Тип:
Ткаенини
Карактеристики:
Виолина
Тело Материјал:
Железо
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
1 година
Заврши:
Железо
сертификација:
CCC,CE
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Смола
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
CL-569

Производи во категоријата

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Лофт Американски ретро табела светилка долго роботски рака биро работа лесна индустрија креативни 110240

Спецификации2 Светла Луксузни Модерни Обоени Школка Маса СветилкаДимензии11.8"D X 20.5"HМатеријал(s)Метал, Об

Ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати 12 месеци Производителот е ограничена Гаран

Лесни Маса Светилка Двојно Чело Табела Светилка За Читање, Проучување Ноќни За Livingroom Спалната Соба Град

Карактеристики : Две тезги осветлување(Соларна полнење и AC220 полнење)Кога светилки постепено слабо за в

5pc 1 W3 W5 WDia 44x72mm Alumimun LED Светилка Главата школка светлина планината База на Вниманието / led Сијалица Случај+

Материјал : цевка ДрвоНапон : 110220vСијалицата : E27 X1 (Не вклучувајќи сијалица)

Материјал : Железо +K9 Кристал + керамички рози*Големината на целиот : Види слика детали*Светлосен извор :

Политика за испоракаБидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел.Сите стоки ќе бид

3pcs led gooseneck Кол 8ММ универзална црево led осветлување додатоци железни цевки за маса светилка Флексибилни

Откако ќе ги примите враќа објект, кој е во оригиналниот ситуација, ние ќе рефундирање на дека вкупниот

Спецификации : Тип : Биро Светилка Напон : AC 110240 V Применливи Простор : 1015 Квадратни Тело Материјал : Стакл

5pcs led gooseneck Кол 6 MM универзална црево led осветлување додатоци мека цевка железо метал за маса светилка Мас

започнетекрајотОпис На Производот : Име : Креативни Нордиските Parachilna ABALLS Led табела светилка Плоча Метал

Производи се движи широко : Led ноќни читање на светлината,Led светло за караван camper,Led светло за морски шем

1, 12 месеци Производителот Ве молиме контактирајте ме пред да се врати Вие мора да му кажете ни што дефек

Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фа

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Тип : Мини USB 3 LED светла3 Материјал : Пластични + Метал4.

Опис : Оваа табела светилка со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцела

ИнструкцииМатеријал : СтаклоБоја : Злато ТранспарентнаНапон : 90260 VИзвор на светлина : E27 X1 (не вклучувајќ

220v ЕУ plug табела светилка Ратан Топката дизајн Takraw ноќ светлина за Спалната соба Ноќни дневна соба затво

Please wait...