0
clear
  • SAT1109 професионална алатка спреј бои пиштол спреј пиштол за автомобил сликарство боја спреј пиштол nozle 0.5 mm пневматски машина
  • -20%
  • -20%
SAT1109 професионална алатка спреј бои пиштол спреј пиштол за автомобил сликарство боја спреј пиштол nozle 0.5 mm пневматски машина

SAT1109 професионална алатка спреј бои пиштол спреј пиштол за автомобил сликарство боја спреј пиштол nozle 0.5 mm пневматски

DEN 631.20

Достапност
Производот е достапен


ЗАТОПЛУВАЊЕ ПОТСЕТАМ : 1. БРАЗИЛЕЦОТ ПРИЈАТЕЛИ : ВАЖНО - ВЕ МОЛИМЕ РАСПРАШУВА ЗА ЦЕЛОСНА И O - CPF ( РЕГИСТРАЦИЈА ФИЗИЧКО ЛИЦЕ ) АКО СЕ ИНФОРМИРА (CPF ) ЗА ПОБРЗО ЌЕ ЈА ПРИМИ СТОКАТА . ВИ БЛАГОДАРИМЕ! (пример : CPF : 123456789-90)
AMIGOS BRASILEIROS : IMPORTANTE - POR КОРИСТ PREENCHA E INFORME О - CPF (CADASTRO PESSOA FISICA) , SE VOCÊ INFORMAR (CPF) MAIS RAPIDO СТАВ VOCÊ RECEBER НА MERCADORIA. OBRIGADO!
2. РУСКИ ПРИЈАТЕЛИ : ВАЖНО-ВЕ МОЛИМЕ РАСПРАШУВА ТВОЕТО ПОЛНО ИМЕ WHNE ЌЕ ГИ НАРАЧАТЕ ОНЛАЈН ЗА ВАС ПРИМИ СТОКАТА.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
3.ПРИЈАТЕЛИ ОД ДРУГИ ЗЕМЈИ : ВАЖНО-ВЕ МОЛИМЕ РАСПРАШУВА ПОСЕБНИ REQUIRMENT НА ФАКТУРАТА И ДА СЕ ИЗРАЗУВААТ ЗА ЦАРИНЕЊЕ И ЗА ВАС ПРИМИ СТОКАТА. (ОСОБЕНО : БРАЗИЛ,РУСИЈА,ТУРЦИЈА,MOEXIO,КОРЕЈСКИ..)ВИ БЛАГОДАРАМ.
ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА ИЛИ КОНТАКТ СО НАШИТЕ КЛИЕНТИ УСЛУГА.
1.Течност Млазницата : 0.5 mm
2.Алуминиум Првенство : 200cc
3. Моделот Ширина : 50-100mm
4. Работен Притисок : 3.0-4.0 бар
5. Воздухот Потрошувачка : 6 CFM

Кон својствата

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Тип:
HVLP
is_customized:
Yes
Примена:
Боја Спреј Пиштол
Млазницата Дијаметар:
0.5 mm
Моќност Тип:
пневматски
Број На Модел На:
K3
Куп Волумен:
200cc
Се Хранат Тип:
гравитацијата
Течност Млазницата:
0.5 mm
Се Хранат Тип:
гравитацијата
алуминиум првенство:
200cc
Моделот Ширина:
50-100mm
Работен Притисок:
3.0-4.0 бар
Воздухот Потрошувачка:
6cfm

Производи во категоријата

1.Се хранат тип : притисок2.Оптимално работен притисок(bar / psi) : 4 / 583.Моделот width(cm) : About204.Воздухот потрошува

Бесплатен Превозот!Известување Pls остави ми порака ако ви треба било должината на airless притисок црево

Карактеристики : Влезна Моќност Напон : 110 V120 V AC,220 V230 V AC (Различни земји, различни стандард)Фреквенција : 5

Почитувани Купувачи,ве молиме да обрнете високо внимание на својот превозот цена Вкупната тежина на ов

Основано во 1986 година,TCCT боени Co.,Ltd е квалитетот компанија во Кинески електростатско боени индустрија.Н

ЃАВОЛОТ L EBS МИНИ Спреј Пиштол 1.2 mm Гравитацијата се Хранат HVLP Боја SprayerПримена : автомобилската, авто одр

голема големина млазницата домаќинство liquefier пламен спреј пиштол на гас спреј факел се пече режач за ск

Двојно дијафрагмата пумпа за Air Spray апликации Вклучувајќи материјал регулатор на притисок со вграден фи

Бесплатен Превозот!Оваа цел, вклучувајќи 80pcs на 100 мрежа пиштол филтер Одговараат за GmaxАко имате потреба

Основано во 1986 година,TCCT боени Co.,Ltd е квалитетот компанија во Кинески електростатско боени индустрија.Н

Млазницата : 1.3 mmШема на Ширина : 320400mmРаботен Притисок : 3 BarВоздухот Потрошувачка : 330530 L / минТечност Изле

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][8888] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Должина : 1.8 м 1 / 8" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrushes 1 / 8" монтирање на едниот крај за поврзу

Двојно Дејство Спреј Пиштол Airbrush компресор за Полнење на Воздухот Четка во Собата со 3 Совети / Чаши тело

Опис На ПроизводотМоќна алатка за отстранување на катран, рѓа, стари боја и многу други материјали...

Max Life Ракав 249121 Ова е не оригиналниот Гр ракав, Но ГОЛЕМ ОЕМ дизајниран да се вклопуваат во GMAX II 7900, а исто

Спецификации : Продолжување пол должина : 30cm / 11.81 инченПримена : Погоден за повеќето 7 / 8 N" airless спреј пишт

Опис На ПроизводотМоќна алатка за отстранување на катран, рѓа, стари боја и многу други материјали...

Please wait...