0
clear
  • N16062807 Бохемски Глам Рака Јазол Howlite Грутка Beaded Ѓердан
  • -20%
  • -20%
N16062807 Бохемски Глам Рака Јазол Howlite Грутка Beaded Ѓердан

N16062807 Бохемски Глам Рака Јазол Howlite Грутка Beaded Ѓердан

DEN 6144.00

Достапност
Производот е достапен


Спецификација
Материјал : тиркизна монистра
Chian Должина : 38inch
Боја : како на сл
Shippment
1. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН.).
4. Понекогаш транзит време ќе биде подолго поради лошите временски услови, царина и други причини. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
5. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба. И купувачите треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации; ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. Нормално разликите во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако се врати на наплата е можно.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Никој
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
не pendant
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
N16062807
Функција:
Расположение Tracker

Производи во категоријата

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Нерѓосувачки Челик,Никогаш Нема Да

Браун природни барок слатководни бисер&школка влакно ѓердан жените pendant ѓердан накит во сребрена тока з

Топло Препорачувам ID : 6766Име : 925 sterling silver pendant ѓердан за жените Големина : Прилагодлив,4145см Носи Повод : Св

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

Pendant Големина : 3.4*5.0 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 30 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач

12683966138046917 Популарни Накит парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче925 Sterlin

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

SOITIS Класичен Мажи Жени Крстот Pendant Христијанската Религија Ѓердан од не ' Рѓосувачки ЧеликЛинк Синџир Ѓ

Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета и

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА26gмушка дијаметар : 6mmЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинако

Накит Тип Pendant ЃерданРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverPendant Големина 34*19mmПовод Подароци, Партија, Ан

dianxiaobao_1dianxiaobao_2100% Сосема НовОва е нова казна модерен накит со непобедлива цена.Погоден за лична носи или

12 Парчиња / Многу Двојна Риба Керамички Ѓердани Монистра Камен Шарм Приврзоци Долго Tassel Ѓердан Ткаат Си

dianxiaobao_1dianxiaobaoПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online от

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online о

30 парче / многу Керамички Приврзоци Ѓердан Долго Tassel Beaded Цвет Изјава Шарм Џемпер Синџир Ѓердан Жените Мо

2017 Топла Продажба на рачно изработени геометриски Анкара Копчето Лигавче памук Ѓердан Африкански Печа

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online о

Please wait...