0
clear
  • Нови 2017 Рака Крпа - 4piece Микрофибер Крпа Абсорбента Кадифен Крпи Бања Магија Патување Крпа Супер Меки се Соочуваат со Крпа 34*75см
  • -20%
  • -20%
Нови 2017 Рака Крпа - 4piece Микрофибер Крпа Абсорбента Кадифен Крпи Бања Магија Патување Крпа Супер Меки се Соочуваат со Крпа 34*75см

Нови 2017 Рака Крпа - 4piece Микрофибер Крпа Абсорбента Кадифен Крпи Бања Магија Патување Крпа Супер Меки се Соочуваат со Крпа

DEN 652.32

Достапност
Производот е достапен


Рака мие, наместо на машина за миење, се препорачува.
Перење Начини :
1.П : Здраво, Дали сте фабрика? Како за квалитетот на вашите предмети? А : Здраво Драги, ние имаме свои фабрика, и ние сме најмногу професионална компанија за Текстил за Домаќинство во Кина.
Ако не се покажуваат,предмети ќе ви бидат пратени по случаен избор. Ве молиме чисти пред се користи да се отстрани прашина. Ве молиме имајте температурата на водата под 30 степен centigrade,
не натопете пешкир во лосион за долго време во случај на одѕвонуваше.
БЕЗБЕДНА ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА — Противалергиски и Анти-Бактериски!
Животна СРЕДИНА-ПРИЈАТЕЛСКИ — Апсолутно Бесплатно на Хемиски Адитиви!
СУШИ БРЗО — Потоа се Суши себе во минути.
Микрофибер Крпа Абсорбента Кадифен Крпи Бања Магија Патување Крпа
Одделение : Прва Класа Материјал : 88%полиестер 12%polyamide
Големина и Тежина : 34*75 C М 95g (5%-10%мерење аберација)
Боја : Како на сликата шоу
Пакет : 4 PC со Бесплатен Превозот
(Можете да го додадете некоја забелешка која боја doyou може како за време на Нарачката. П : Доколку јас не ги добив мојот пакет, може ли да ми вратат? А : Здраво драги, Ако имате контакт со вашата локална поштата, и се уште не добиле вашите пакет во рамките на времето за испорака, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на наплата. П : јас сум препродавач, јас би сакал да се распрашува, ако сакам да се купат 200 компјутери бања пешкир со печатени моето лого. Нашите производи се сите ужива висок квалитет и добра репутација. П : дали постои следење на број на мојот објект? А : Здраво Драги, Да, ние ќе ви каже на следење на број кога ние ќе брод вашата нарачка, и може да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (Гаранција на MMY,да ви даде најдобра услуга и најдобар квалитет на производи) 1.)
Бојата Се Прикаже :
Сведения о продукте
Оваа крпа собата е направен од Надгради микрофибер,
тоа одамна кадифен и добра абсорбента.
Добредојдовте на нашата Продавница
ние сме големи во домаќинството,што ќе обезбеди најдобри serives,најдобар објект,
најдобра цена и со најдобар превозот за вас,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.
Најдобар период за перење и стерилизација на крпи е една недела. На памучни пешкири, има силна алкално отпор, може да се мијат со сапун или лосион.
НЕ ГЛОМАЗНА — зема многу малку простор во куферот. П : дали Е можно да се изберат различни бои на крпи во една цел? А : Здраво драги, се разбира, можете да изберете различна боја во еден ред. Сакам да сум Она што е најдобра цена ќе може да ми даде? А : Здраво почитувани, Ние сме професионални крпа производителот, и имаме свои фабриката, па Ние прифаќаме пад на превозот и трговија на големо, Големо и Мало, ние обезбеди за печатење и embroidering услуга, ве молам, само нас контакт со Trademanager : cn1510781388, или да ни остават пораки, ние ќе ви даде најдобра понуда.

Кон својствата

Расположливиот:
No
Апсорпција:
5s-10-ти
Обликот:
Ролна
Бренд Име:
Beroyal
Стил:
Обична
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Компресирани,Брз-Сува
Тежина:
95g
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Тип:
Рака Крпа
Материјал:
Микрофибер Материјал
Број На Модел На:
110042
Функција:
Дише
Материјал:
88%полиестер 12%polyamide
Големина:
34*75cm
Тежина:
95g
Употреба:
Дома, Хотел, Спорт, Подарок, Други
Применливи Луѓе:
Универзална

Производи во категоријата

Генерички Микрофибер Крпи за Чистење Крпа 30cm x 30cm За Домаќинство Чистење, Кујна, Автомобил, Прозорци и По

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настав

Материјал : влакнапакет : opp парична казна пакетголемина : 30x30cm2 во 1 : 1pc мечка телефон синџир + мека крпапо

Сакам да сум Она што е најдобра цена ќе може да ми даде? А : Здраво почитувани, Ние сме професионални крпа

Материјал : влакнапакет : opp парична казна пакетголемина : 30x30cm2 во 1 : 1pc мечка телефон синџир + мека крпапо

Креативен дизајн и печатење,модеренСпецификации : .Не содржат формалдехид флуоресцентни агент,не исчез

Генерички Микрофибер Компактен Абсорбента Брзо Сушење Лесни Патување Спортски Сали Крпа 60cm х 120cm(Сина,К

Please wait...