0
clear
  • мажите Секси Jockstrap геј pin Режим G String мажите ниска половината долна облека Мазна Свила најлон камшик геј мажите долна облека
  • -20%
  • -20%
мажите Секси Jockstrap геј pin Режим G String мажите ниска половината долна облека Мазна Свила најлон камшик геј мажите долна облека

мажите Секси Jockstrap геј pin Режим G String мажите ниска половината долна облека Мазна Свила најлон камшик геј мажите

DEN 275.04
DEN 248.00

Достапност
Производот е достапен

Штом ќе добиете предмети ние поправка или замена побрзо. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако било кој дел е да бидат заменети бара купувач, исто така Треба да се обрне да се замени за цената на делови. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и со најдобра услуга на клиентите Услуга. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Сепак, клиентот треба да се осигура Дека предметите се врати во нивната оригинална услови.Ние, само за да го направи најдобар квалитет Underwears,Затоа што сакате да бидете одговорни за вашата,здравјето и безбедноста. Купувачите можат да за замена во рок од 15 дена од денот на добивање на производот. Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме Дај Ни Вашиот преглед 5 ѕвезди. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние нема да наплата на превозот Обвиненија за одби. Ние сме предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
2016 мажите Секси Jockstrap геј pin Режим G String мажите ниска половината долна облека Мазна Свила најлон камшик геј мажите долна облека
Драги пријатели, овој мал двор, Под, ве Молиме имајте во предвид. Враќање : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што може. Трошоците за превозот не се вклучени контрола важно и купувачите Се одговорни за царински давачки. Ако плаќаат големина во нашите производи и пакување кеси, со различни големини табела имате коментари, ве молиме да ги купите нашите производи. Ние ќе рефундирање на дека ако на Објекти, во рок од 15 дена од вашиот приемот на ставки од основниот. Овој ин со цел да ги отплатат клиенти, во моментов во продавница да купи две или повеќе, ќе бидат презентирани мал накит исклучителна ракотворби, ви благодариме на Превозот : Кога ќе одберете некоја цел превозот метод и да платат за цел вклучувајќи Бесплатен превозот. Пред да се врати ставки ве молиме враќање адреса и логистички метод се потврди со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги Преземат за превозот на трошоците за враќање. Ако објектите се оштетени или загубени кога ја Врати на купувачот е одговорен за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот за Наплата. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите За нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање за враќање со логистичка компанија, цената на штета или Загуба. Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската Чисти време Поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
G-Стрингови & Thongs
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Крпеница
Функција:
лесна
Материјал:
Најлон
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
TM2016-149
За публиката:
Мажи
категорија:
Облека Додатоци машка Облека Underwears G-Стрингови Thongs
Функција:
Лесна/Висока еластичност/Фасцинантен/Дише
Стил:
Секси/Луксузен/Неврзан/роман/Атмосфера/Мода
Име:
Мажите Секси Jockstrap Геј Thongs Мода G Стрингови
Специфична големина:
S/M/L/XL/XXL
Време:
2016 година Нови
боја:
Црна / Бела / Црвена
Земја на потекло:
Кина
Од каде:
Машка долна облека производители

Производи во категоријата

Сет Вклучуваат : 1 Pc Jockstrap долна облекаСостојба : Нова без ознакаМатеријал : Polyamide, SpandexБоја : Multicolor(како сл

Наслов : Еластична Дише Дупки Секси Бикини Мажите Thongs и ГСтрингови Мода Tanga Машки Камшик долна облека за

JOCKMAIL 2017 Нови Најлон Мрежа Дише Секси Jock Ремени Calzoncillos Tanga Hombre Gstring Thongs Бренд Геј долна облека Jockstrap • Сина

JOCKMAIL Бренд Мажите Мрежа Jockstrap долна облека / GСтрингови & Thongs Секси им помогнам на Геј Пенисот торбичка би

XS : 25~28"(инчен ) половината (63~71cm)S / M : 28~34"(инчен ) половината (71~86cm)L / XL : 34~38 "(инчен ) половината (86~96cm)2 XL : 38~42 "(и

Thise производ е големината е на комбинирана големина Avaiable големина : S / M, L / XL.Кога ќе купите големина S или

Секси Појас Печатач Памук Мека Голема У Конвексни Торбичка на Ниски Пораст Половината GСтрингови Дише Th

JOCKMAIL Бренд Мажите долна облека jockstrap секси Памук Секси цевка jock ремени mens thongs и g стрингови cuecas гаќи геј д

бендот долго : 47cmширина долго : 67cmбендот половината долго : 150cm

бендот долго : 50cmПенисот поставува долго : 10cmполовината бенд долго : 150cmЗаштита на пенисот кос

Please wait...