0
clear
  • 2 парчиња BR 5mm*5mm Алуминиум легура еластична тема ликвидација Флексибилни Цевки D25 L30 кодирање за CNC stepper
  • -20%
  • -20%
2 парчиња BR 5mm*5mm Алуминиум легура еластична тема ликвидација Флексибилни Цевки D25 L30 кодирање за CNC stepper

2 парчиња BR 5mm*5mm Алуминиум легура еластична тема ликвидација Флексибилни Цевки D25 L30 кодирање за CNC stepper

DEN 190.56

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
VIDONIA
Материјал:
Алуминиум
Standard or Nonstandard:
Стандард
Флексибилен или Цврсти:
Флексибилен
Број На Модел На:
5x5mm
Структура:
Тема Верзија

Производи во категоријата

Ние секогаш ќе напори за да се обезбеди не само висококвалитетни производи, разумна цена, но, исто така,

Предмет : 4x5 D20 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 4x5 mmНадво

Предмет : 10x14 D30 L40 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 10x14 mmНадворешниот

Предмет : 9x9 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2

Објект : 6.35x8 D20 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 6.35x8 mmНад

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6.35 mm 4mmТочка Бр Спојка 6.35mmx4mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6.

Предмет : 5x6 D18 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 5x6 mmНадво

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 3мм 3ммТочка Бр Спојка 3mmx3mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=3мм

Предмет : 8x8 D20 L25 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 8x8 mmНадворешниот Д

LUPULLEY Челик Страната Спојка Ригидност Страната Плоча МеталВисока Цврстина Спојки За Ласерски 3 D Печатач

Предмет : 8x8 D25 L30 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 8x8 mmНадворешниот Д

3pcs 8 x 14 mm флексибилни слива спојкаAnswer : ___________________________ Note : стандардна должина е 35mm,со дијаметар е 30мм, вна

Точка Бр Спојка 7mmx8mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=7mm,d2=8мм,D=19mm,L=25mm

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6mm 10ммТочка Бр Спојка 6mmx10mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6mm,d

CNC Моторни Вратило Спојка 5mm да 5mm Флексибилни Цевки 5x5mmOD 18 ммДолжина 25 mmОбјектот вклучуваат 4 Парчиња

Предмет : 8x10 D32 L40 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 8x10 mmНадворешниот

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6mm 4mmТочка Бр Спојка 6mmx4mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6mm,d2=4m

Предмет : 10x10 D25 L30 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 10x10 mmНадворешниот

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Објект : 6.35x8 D25 L30 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 6.35x8 mmНадворешниот

3pcs 8 x 15 mm флексибилни цевки(Забелешка : стандардна должина е 35mm,со дијаметар е 30мм, внатре дијаметар е од

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Предмет : 4x6.35 D18 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 4x6.35 ммН

Пакетот вклучува : 1pc 8*10мм спојка ОписМатеријал : Алуминиум ЛегураВкупна Должина : 25mmНадворешниот Дијам

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 5mm 6mmТочка Бр Спојка 5mmx6mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=5mm,d2=6m

Име На Производ Спојка Spider Материјал Уретан Petal Број 6 Понесе Дијаметар (Прибл.) 19mm / 3 / 4"(0.748") Надворешен

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6.35 mm 6mmТочка Бр Спојка 6.35mmx6mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6.

Најевтиниот метод брод во Русија преку Кина Пост Воздух Парцела ( CDEK или ТОНИ, ослободени од царина).Слик

Please wait...