0
clear
  • stacy торба 062916 топла продажба жените голема СТП кожна торба женски големи tote
  • -20%
  • -20%
stacy торба 062916 топла продажба жените голема СТП кожна торба женски големи tote

stacy торба 062916 топла продажба жените голема СТП кожна торба женски големи tote

DEN 331.20

Достапност
Производот е достапен

stacy торба 062916 топла продажба жените голема СТП кожна торба женски големи tote

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Главен Материјал:
PU
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Повод:
Разноврсна
Големина:
35*35*2cm

Производи во категоријата

Ве молиме заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел.За Пад на Превозот и трговија на Г

Превозот1 Во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќањ

Плаќање : 1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачка

YUBIRD Гроздобер Жените Торба Бостон Голема Чанта Солидна Cowhide Кожна Торба Голем Капацитет 2017 Luxury Designer Црн

Големина : 21x16x9 CMlongmiao Лето Познатиот Бренд Жените Гласник Торба Мачка уво Синџири СТП Кожа Жените Торба

yesetn торба 060217 нови жените чанта женски големи tote дама големо платно торба

П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe с

1 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен;2.Прирачник за мерење, за 2cm грешка,за Да се добијат во вид преовладува...

Почитувани купувачот : ви Благодариме за посетата на нашата продавница Имаме голем број на производи за

Објектот информации : Име на производ : ICEV Сосема нов повик 100% вистински кожа жените чанта дизајнер висо

Големина на производот авторските права се задржани QQ 285208566 Димензии : Ширина (a) : 30 СМ Висина (б) : 22 CM Дебе

ГОЛЕМИНА : 30x14x27cm (Не minght биде 13 см descrepancy во димензија поради различни мерни методи)МАТЕРИЈАЛ : Првиот сло

i Pinee Бренд рачно изработени Комбинација Дизајнер на Женски Чанти Weaved се Справи со Сјајна Врежана Вистин

Please wait...