0
clear
  • Бела ABS Пластика HaiKang Две Низа Led диоди CMOS 1mp/1.3 mp/2mp/4mp/5mp Надворешна Купола AHD видео надзор Камера Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Бела ABS Пластика HaiKang Две Низа Led диоди CMOS 1mp/1.3 mp/2mp/4mp/5mp Надворешна Купола AHD видео надзор Камера Бесплатен Превозот

Бела ABS Пластика HaiKang Две Низа Led диоди CMOS 1mp/1.3 mp/2mp/4mp/5mp Надворешна Купола AHD видео надзор Камера Бесплатен

DEN 960.00
DEN 758.00

Достапност
Производот е достапен


720 P OV9732 Вистински ефект
960 P AR0130 Вистински ефект
Напомена : видео надзор камера doesnot содржи напојување, ако сакате да се купи моќ, кликнете на копчето за да го купите. Ви благодариме!
1.Руската Федерација : 7-22 дена Од RETS-Експрес
2.Бразил : 15-30 дена E-Пакет
3.Источна Азија (Јапонија и Кореја) : 7-15 дена или ЕМС E-Пакет
4.Југоисточна Азија : 7-15 дена E-пакет или Сингапур Пост
5.Централна Азија и Јужна Азија : 7-20days Кина пост
6.Западна Азија (Израел) : E-Пакет; Холандија Пост; Швајцарската Пост, за 7-15 дена
7.Сад и Канада : 7-15 дена E-Пакет
8.Европа : E-Пакет; Холандија Пост; Швајцарската Пост, за 7-15 дена
9.Океанија (Австралија и Нов Зеланд) : 7-15 дена E-Пакет
Напомена :
ние само го помина 2-3 дневна за пратени парцела , имаат следење на број и следење на број информации,ви Благодариме!
Пријателски Потсетување :
ако сакате да ни испрати стоката брзо кои користат DHL,UPS-от,Fed Ex,ARAMEX и така натаму.Ве молиме поврзете се со НАС преку остави ми порака во Aliexpress.Ние ќе се пресмета дополнителни превозот Цена за вас и да ја прилагодите цена за вашата нарачка,ви Благодариме! Напомена :
ако сакате да се купи повеќе(Четири парчиња многу), ве Молиме clink на ова копче за да се купи.Цената многу Евтини!
ИЗВЕСТУВАЊЕ:
ако имате било какви прашања во врска со овој Видео Рекордерот и Логистика,Контактирајте со нас во горната начин,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме,ако текст спор или да даде негативни повратни информации, без одговорно ,ние не добредојдовте непријателски клиентот,ви Благодариме!
П 1. Она што инспекција сертификат производи имаат?
Сите наши објекти со CE,FCC,ROHS сертификат и квалитет извештај. П 2. Примерокот е слободен или не?
Бесплатен примерок може да бидат испратени на тестирање пред цел, но на товар на трошоците во вашата страна.(за поголеми цел) П 3. Каков вид на услуга ние нудиме ?
Ние може да ви понуди Супер квалитет на камерата и најдобра услуга, 1-2 години гаранција, 12 hourssales на линија.Бесплатни ОЕМ за вашето лого и боја кутија. Најважно е цел мора да бидат доставени на време.
П 4. Она што е решение кога предмети имаат проблем ?
Ако квалитетот на објектот ќе тргне наопаку, ние мора да се организира да се замени редоследот и дури и да се направи компензација.Ако тоа е друг проблем, ние, исто така, ќе се потрудиме да ви помогне во решавање на проблемот, вклучувајќи ги и одржување на производи и да го замени relevent додатоци.

Кон својствата

Сензор Големина:
720P OV9732, 960P AR0130, 1080P Sony323, 4MP OV4689, 5MP Sony326, 1080P Sony291
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Фокус:
2.8 mm, 3.6 мм, 4mm, 6mm, 8mm
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Напојување:
Нормално
Број На Модел На:
TP-AC-05
Висока Дефиниција:
5.0 Мегапиксели
боја:
Црна,Бела
Поддржани Мобилни Системи:
iOS,Android
Видео Формат На Компресија:
H. 264
IR Растојание(м):
20м-30m
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 10,за Windows 7,Windows 8,Mac os,Windows XP
Технологија:
Инфраред
Стил:
Куполата На Камерата
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
is_customized:
No
Инсталација:
Таванот
Леќа (mm):
6mm,за 2,8 mm,3.6 мм,4mm,8mm
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01 ЛУКС
Сензор:
CMOS
Ѕидот Заградата:
Таванот
Тип:
AHD Камера
Складирање:
Никој
Напојување(V):
12v
Мрежен Интерфејс:
Никој
Сензор Бренд:
SONY
Бренд Име:
TVPSii
Потрошувачка На Енергија(W):
15w
Аудио Излез:
no
боја:
Бела
Led диоди:
Две Низа Led Диоди
Материјал:
Пластични
IR-намалување на :
Метал HD IRcut
сензор одбор:
OV9732/AR0130/Sony323/OV4689/Sony291/Sony326
Леќа:
HD Метал МТВ Леќа
Гаранција:
една година

Производи во категоријата

Но, понекогаш тоа е во голема мера зависи од превозот курир и локалните обичаи.Користете 2.Нашата технич

001 Лукс / Ф1.8" SONY CMOS,СензорDSPNextchipМин За време на гарантниот рок, купувачот мора да ги плати transportantion надоме

Но, ние може да им помогне на купувачите обезбедување на производот фактура, или било кој друг документ

Hikvision изворната англиска Верзија Надзор Камера ДС2 CD2185 FWDјас 8 MP Купола видео надзор IP Камера H 265 IP67 РОЕ на

HD 720 P 960 P WIFI IP Camera 1080 P Отворено Безжична Надзор Home Security Камера Onvif видео надзор Камера ТФКартичка Слот ста

сензор големина : 1 / 3 инчен CCD или CMOS5 Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен следи Вкупно Пиксели : 800(H) X 480(

Главната КарактеристикаПластични IR Купола Камера42pcs од 5мм IRLED, IR Спектар : 35 MВграденво 2.812mm ЛеќаОбјекто

Карактеристики : 100% нов бренд и висок квалитетНајновите пристигнување moel за Android , може да се земе pgoto ,ви

30 Led мали Жица CAM Мини видео надзор Дома Надзор за Безбедност Водоотпорен Аудио Жица Камера алуминиум до

Ве молиме Имајте во предвид : Само работи со Android 4.0 и над 4.1,4.2 систем за телефон, Не ја поддржува i OS систем

Пакување листа : 1 x Sony 1 / 3" CCD 480 TVL Црно и бело Аналогна Камера1 / 3" Sony CCD, Чувство инфраред, DC12 V, 100m A.Минималн

Светлина : 0 Лукс (IR За)IR Зрачење Растојание : 60 FT (20 милиони)Операција Температура : 5 F ~ 120Планината : Плафо

264 видео компресија;Супер ниска стапка,со висока дефиниција квалитет на сликата;Поддршка на cloud техноло

Камерата Модел : SAE60NX3 CS2005 AF Image Sensor : 1 / 2.)Веб Интерфејс Преку Т.

6 мм леќа)Дoes не вклучува напојувањеБелешки : 1)Не вклучува OSD Мени2) AHD Камерата Треба употреба AHD Формат DVR!

Endoscope Borescope USB Андроид Инспекција Камера HD 6 LED 7mm Леќа 720 P Водоотпорен Автомобил Endoscopio Цевка мини Камера 1 M

Ако не е така, тоа значи дека ќе се откажат после услугата.0 VPP75? (BNC) Минимум дното фото : 0 LUX (IR ЗА) леќа : 6mm, (

5 луксЛеќи на камерата : 13 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како реклам

1 cm самостојна тежина : 62g Пакет Тежина : 250g материјали за Пакување EC6I6 самостојна Кутија кутија 15 НЕМА ИСК

Минијатурни натабла камера(LSZA335 C)Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD2431+0130 96

Функција : *Безжичен 4 G Надворешна Купола Камера Работа со макс 128 G SDкартичката Водоотпорен ниво : IP66 1920 X1

Bear Ho Ho 720 P 2.0 ПРАТЕНИК 1 Во 2 Андроид+Компјутер 2 M Кабли Endoscope USB 6 LED 7mm Водоотпорен Inespection Камера / ВидеоФункц

Цена на производот не вклучуваат увозни давачки или било каква дополнителна такса.Специјален Материја

Please wait...