0
clear
  • 220pcs/многу Сосема Нов Висок Квалитет 50pcs 2x20 Pin 40P 2mm Двоен Ред на Женски Права Насловот на Теренот Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
220pcs/многу Сосема Нов Висок Квалитет 50pcs 2x20 Pin 40P 2mm Двоен Ред на Женски Права Насловот на Теренот Бесплатен превозот

220pcs/многу Сосема Нов Висок Квалитет 50pcs 2x20 Pin 40P 2mm Двоен Ред на Женски Права Насловот на Теренот Бесплатен превозот

DEN 1670.88

Достапност
Производот е достапен


12159 Слични Производи
Сосема Нов Висок Квалитет 2x20 Pin 40 P 2mm Двоен Ред на Женски Права Насловот на Теренот
Женски насловот, е еден од конекторите е широко се користат во електроника, електрични апарати, инструменти во општото врска уред, главно како функција на тековната или сигнал на пренос. Обично со игла поддршка на употреба на одборот на одборот конекција.

Кон својствата

Бренд Име:
MCIGICM
Број На Модел На:
2mm pin заглавие

Производи во категоријата

Модел:BX2019 CМатеријал повеќе : месинг H65 Y / 0.4Дебелина : 2.02.5Боја : светло калајМинимален Пакет : 2000 КОМПЈУ

Модел:DJ4332Материјал повеќе : месинг H62 Y / 1.0Дебелина : 2.56.0Боја : светло калајМинимален Пакет : 500 КОМПЈУТЕ

10pcs M25 еден главата Водоотпорен Конектор Отворено АП мост адаптер за RJ45 панел планината брзо собранието

EA0001165Спецификација : 100% сосема новИздржливост, крајната оклопна и непроблематична електрични врскиИзб

Дигитален Тестер 4 во 1 Voltmeter / Ammeter / Power Meter / Капацитет Метар 12 V Батерија Заштитник + Батеријата Преку / пон

0.079" 2.00 mm 20 Pin двоен Ред на IDC Конектор 2 x10 Стр 20 позиција Правоаголна Женски Штекер Receptacle Лента КабелДирек

Smonisia со Ox Рог НАТОПИ 5 P Микро USB Полнење Џек Dock Приклучок Resever Порта

12159 Слични Производи40 Pin 1x40 Еден Ред Машки 2.54 Breakable Pin Насловот Конектор Црна ЛентаPin Теренот : 2...

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Издржливи се целосно изолирани најлон задник конектори.

Мали во големина На крокодил sheathed моќ полнење тест менгеме обвивка менгеме

0.100" 2.54 mm 6 Pin двоен ред на IDC Конектор Правоаголна Женски Штекер Receptacle Лента Кабел вирус олеснување се Хра

Модел:DJ4336Материјал повеќе : месинг H62 Y / 0.7Дебелина : 2.56.0Боја : месингМинимален Пакет : 500 КОМПЈУТЕРИ

0.079" 2.0 mm 24 Pin двоен Ред на IDC Конектор 2x12 Стр 24 позиција Правоаголна Женски Штекер Receptacle Лента КабелДирект

Опис : 5 X 1 начин женски конектор за домување 5 X женски терминалиОбјектот слики : Плаќање : 1) да ја прифати

Со Почит!Ви благодариме за вашето време и со Среќа!Авторските права од страна на Tanger 20052015 опсег : 65 ~ +165 (Ј

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140 0.91 инчен TTGO ESP8266 OLED Екран CP2104 Микро USB WIFI Развој Одбор Модул DIY Комплет со КУТИ

Please wait...