0
clear
  • Бесплатен Превозот Автомобил Автомобил Паркинг за Полнење (4.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6M/20FT Кабел), ПРЕДВОДЕНА Ноќ Визија
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот Автомобил Автомобил Паркинг за Полнење (4.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6M/20FT Кабел), ПРЕДВОДЕНА Ноќ Визија

Бесплатен Превозот Автомобил Автомобил Паркинг за Полнење (4.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6M/20FT Кабел), ПРЕДВОДЕНА Ноќ

DEN 1511.52

Достапност
Производот е достапен

Бесплатни 6 M/20 FT видео продолжување кабел.3 инчен колор LCD монитор Лесно DIY инсталација Одлична ефикасноста на трошоците Водоотпорна IP65 Производителот Спецификации Монитор - Големина на Екран : 4.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6 M/20 FT Кабел) LED Ноќ Vision Free Превозот Автомобил Автомобил Паркинг за Полнење (4.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6 M/20 FT Кабел) LED Ноќ Vision Free Превозот Автомобил Автомобил Паркинг за Полнење (4.Мала, корисна за полнење, многу прифатлива цена за овој паркинг асистент 4.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6 M/20 FT Кабел), ПРЕДВОДЕНА Ноќ Визија.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6 M/20 FT Кабел), ПРЕДВОДЕНА Ноќ Vision Free Превозот Автомобил Автомобил Паркинг за Полнење (4.3 инчен монитор со 3 M налепница за монтажа на цртичка.2 Лукс / Ф1.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6 M/20 FT Кабел), ПРЕДВОДЕНА Ноќ Vision Free Превозот Автомобил Автомобил Паркинг за Полнење (4.3 Инчен Rearview Паркинг Следи со Камера плаќа за себе веднаш, од кои ви даваат доверба и мир на умот да безбедно позиција вашиот автомобил кога навигирате во тесни паркинг простори, паралелно паркинг или едноставно наназад. Заврши задните видите паркинг систем за полнење 4. Високи перформанси камера со 4 LED светла за ноќно гледање.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6 M/20 FT Кабел), ПРЕДВОДЕНА Ноќ Vision Free Превозот Автомобил Автомобил Паркинг за Полнење (4. Заврши паркинг систем.3 Инчен Rearview Паркинг Следење Следење Жици Кабел Nightvision Камера 20 FT Камера за Видео Кабел 3М Налепница Завртки Бесплатен Превозот Автомобил Автомобил Паркинг за Полнење (4. 1 година гаранција.2 (IR ЗА) - Водоотпорна : Да IP65 - Вкупно Пиксели : 628?á582(NTSC) - Ноќ Визија Опсег : 3 M - Хоризонтална Резолуција : 420 TV Lines - Напојување : DC12 V - Камера Димензии : 45mm*25мм*25мм Сертификација : CE, FCC, Ro HS Производ Белешки Водоотпорна камера дизајн Пакет Содржина : 4.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6 M/20 FT Кабел), ПРЕДВОДЕНА Ноќ Vision Free Превозот Автомобил Автомобил Паркинг за Полнење (4. Опис на производот Боја : 4.3" Цртичка Следи & LED Камера Овој 4.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6 M/20 FT Кабел), ПРЕДВОДЕНА Ноќ Vision Free Превозот Автомобил Автомобил Паркинг за Полнење (4.3 инчен TFT LCD дигитален - Резолуција : 480(W)*RGB*272(H) - Боја на Екранот : Yes - RGB - Видео Систем : АВТО NTSC/PAL - влезен Напон : DC 12 V - Димензии : Прикажи = 120mm (L) x 75mm (W) x 16mm (D) Камера - Image Sensor : PC7070 - Аголна Поле на Гледање : 120 степен хоризонтална, 80 степен на вертикална - Минимално Осветлување : 0.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6 M/20 FT Кабел), ПРЕДВОДЕНА Ноќ Vision Free Превозот Автомобил Автомобил Паркинг за Полнење (4.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6 M/20 FT Кабел) LED Ноќ Vision Free Превозот Автомобил Автомобил Паркинг за Полнење (4.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6 M/20 FT Кабел), ПРЕДВОДЕНА Ноќ Vision Free Превозот Автомобил Автомобил Паркинг за Полнење (4. Водоотпорен камера, универзална одговара.

Кон својствата

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
cocar
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
боја:
Црна
Со кабел:
Yes
делови:
4.3 инчен LCD Монитор + HD Камера + 6M/20FT Кабел
Функција:
led ноќ визија
Функција:
Автомобил Автомобил Паркинг За Полнење

Производи во категоријата

Liis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Nissan Обратно Hatchback C11 2006~2013 Резервна копија од Обратна П

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПри

Општи Информации Компатибилност За Fait Ducato (Трета генерација 2006–тековно)За Пежо Боксер (исто Така се нар

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Инсталација Iocation : Табличка

9"Дигитални TFT LCD Монитор Изграденаво 2,4 GHz Дигитален Безжичен Приемник,Графички мени, 1pcs Безжичниот Водо

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Ве молиме контактирајте со нас на прво пред да давате негативен фидбек Ве молиме проверете со вашиот зе

Надворешни DAB Радио Антена За Hotaudio Dasaita Серија Quad Core Андроид 5.1.1 Андроид 6.0 Автомобил DVD GPS Единица ИграчAnsw

8) Некои земји' поштата не обезбедуваат онлајн информации за песната за нормален пост пакети , како што с

Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8.3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси

Big Big Road За Land Rover Freelander 2 Откритие 2 3 4 LR2 LR3 да се избегне грешка и спор.pls бидете сигурни дека големина и изг

Општи Информации Компатибилност За Mazda 6 2009 2010 2011 2012 2013 2014За Mazda 6 M6 GH 2007~2013За Mazda6 Ruiyi 2008~2009За Mazda RX8 2004 2005 2006 20

Повратни информации : Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отко

Паркинг Заден Поглед на Камерата за Mazda ATENZA 2014(За референца, истиот бренд автомобил во различни држави м

Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7.Баланс На Белата Боја : Auto 13 Ако

Општи Информации Компатибилност За KIA Naza Sorento MK1 2003~2008 Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CCD Леќа материјали 100%

Сите парцели ќе бидат испратени во 13 дневна обично по приемот на плаќање (освен викенд и фестивалот)Обич

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отко

Карактеристики : · Водоотпорна, може да се користи и во автомобили и дома.· Поддршка ноќ визија.· CMOS слик

Како за враќање превозот надомест ?Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговоре

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде...

Liand Lee Автомобил Багажникот Рачка Задните Поглед Наназад Паркинг Камера За BMW 5 Серијата F10 F11 F07 2010~2016 годи

Big Big Road За KIA K4 K5 K7 Kx5 Оптима Lotze Cadenza Sportage QL Да се избегне грешка и спор ,pls бидете сигурни дека големината и

Please wait...