0
clear
  • запад каубој везови шапка печ 2.6широк /twill/АМЕРИКАНСКИ СТИЛ/Кул
  • -20%
  • -20%
запад каубој везови шапка печ 2.6широк /twill/АМЕРИКАНСКИ СТИЛ/Кул

запад каубој везови шапка печ 2.6широк /twill/АМЕРИКАНСКИ СТИЛ/Кул

DEN 571.20
DEN 526.00

Достапност
Производот е достапен

Запад каубој везови шапка печ
Како да се користи
{1} извади вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/книги/други занает) кои ќе се пеглаат на. Подготви железо.
{2} се Исчисти дел што се случува да се пеглаат на. Стави парче на десната страна. Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
{3} се Прилагоди на температурата на железо, на 150 степени. Железо печ на сила назад и напред за околу 15-25 секунди.
{4} По околу 10 минути, кога печ се врти ладно, дали таа е фиксна силно. ако не, обидете се повторно, како и над истиот начин.
бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае со 25-35 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Големина:
2.6 wide X 1.2high
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
63151
Тип На Производ:
печ
Функција:
Извезена
Technice:
Да се шие на Железо или на
Големина:
2.6 wide X 1.2high
Стил:
Персонализирани
Број На Модел На:
63151
Количина:
10
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ако вашата нарачка вкупниот износ достигна во мојата продавница(мешани пр

Материјал : flowerembroidered печ (треба да се шие )Големина : 30*40cmкористете начин : врати се топлотопи лепило ,мож

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облек

Вовед Главната / Како да го користитеНие сме manufactory Welcom вашиот дизајн, и ви благодарам многу за вашата по

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот НачинПочитувани купувачи ,може да се

4pcs / торба Бела чипка applique Деликатна везени 25*13cm за врвот фустан m306 многупарчиња / многуДолго се Откажат

Главната ВоведМожете да се шие на или се користат специјални лепило за дизајн,@S ize : 30мм.можеби големина

Бесплатен Превозот 4 видови Мала Симпатична писе парче Облека се Облекуваат Тмаица закрпи железо на леп

3 вида симпатична Кутре облека печ мали кучиња закрпи железо на лепило на грботГолемината е прикажување

ЗакрпиОпис Боја : исто како големина на слика : 4x3cm Количина : потполно 50pcs можете да се спомене боја или д

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦ

52*4 см рачно изработени Фенси Бисер Кристал Beaded Applique За Булчински Појас WRA845100% Производство На Рачно Изра

Лесно да се аплицира железо на applique Детални везени квалитет на железо во печ Пегла На Димензии : 4 X 0.97 инч

Функција : производ, се покаже како Големина на слика(Appr вол ) : 19*22cm за секој компјутери

4pcs / торба Бела чипка applique Деликатна везени 25*13cm за врвот фустан m306 многупарчиња / многуДолго се Откажат

modname=ckeditor1 Pcs Цвеќиња и Растенија Везови Крпа Мода Облека Печ Decals Сите натпревар DIY Фармерки Дупка Поправ

5 КОМПЈУТЕРИ 3 D Цвет sequine Rhinestones мушка brooch закрпи applique шиење на beading applique облека, чевли кеси декорација печ

Големина : 8.2 Х 8.5 cmПакетот вклучува : 1 компјутер куче печТаму е лепак на задната страна Можете да железо

ИДЕНТИЧЕН Pennant Четири Знаме везови печУпатства за употреба : 1 Прскање вода на задната страна од печ.2...

Please wait...