0
clear
  • Godox SN302 Ajustable 190cm 6ft Фотографија Студио Осветлување Фото Светлина Стојат Tripod За Студио Флеш Strobe Континуирано Светлина
  • -20%
  • -20%
Godox SN302 Ajustable 190cm 6ft Фотографија Студио Осветлување Фото Светлина Стојат Tripod За Студио Флеш Strobe Континуирано Светлина

Godox SN302 Ajustable 190cm 6ft Фотографија Студио Осветлување Фото Светлина Стојат Tripod За Студио Флеш Strobe Континуирано

DEN 1434.24
DEN 1363.00

Достапност
Производот е достапен

Godox SN302 Ajustable 190cm 6ft Фотографија Студио Осветлување Фото Светлина Стојат Tripod За Студио Флеш Strobe Континуирано Светлина
Опис : Боја : Црна -Тежина : 980g - Максимална висина е 190cm, се свитка надолу за да 66cm за лесно преносливост. - Професионален квалитет на алуминиум рамка со црниот сатенски финиш. - Едноставен, брз-ослободување држела овозможи брзо и прецизни висина прилагодување. - Екстра широк агол стапалки со гума совети за поголема стабилност. - Виткање дизајн на рамка за freewill осветлување позиција на поставување и полесно складирање. Работа Високо : 140~150cm Пакетот Вклучува : 1x Godox 302 Светлина Стојат Tripod

Кон својствата

Бренд Име:
Godox
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
SN302

Производи во категоријата

100% НОВИ LCD За Panasonic Lumix DMCLF1 DMCZS40 DMCTZ60 LF1 ZS40 TZ60 GK Дигитална Камера Со Светлото и СтаклоПрашање? Ако сакате да

НасловБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ D3200 powerboard D3200 моќ одбор за Nikon D3200 флеш одбор Flashboard slr камера Поправка Дел[xlmodel][ф

понекогаш, ако ние не;t имаат доволно акции за Кина направени стоки, ние може да испрати некои оригинални

Нови оригинални Гума Визирот Окуларот Eyecup Око Првенство како и за Panasonic DMCGH5 GH5 КамераПрашање? Ако сакате

НасловОригиналниот Shutter Собранието Група За Canon EOS 5 DIII 5 D Mark III / 5 D3 Дигитална Камера Поправка Дел[xlmodel][ф

Вовед : Адаптер осветленост 1 / 4" да 3 / 8" завртка на камери, tripods, monopods, направи добар натпревар за различни

Pixco 30m Подводни Водоотпорен паметен Телефон Нуркање Случај со Bluetooth Далечинска Контролаза i Phone и AndroidMax 5.5

Оваа Eyecup за Nikon го заменува вашиот изгубен, оштетен или скршен окуларот За Nikon DK19 гума eyecup подобрува глед

НасловОригиналниот Врвот Моќ одбор За Nikon D810 Камера Поправка Замени Делови[xlmodel][фото][0000] Фотографии Ли

Noritsu / Fuji / Кина направени minilab машина 2 дигитален носач за Noritsu / Fuji / Коника и други minilabs 6 LCD и LCD возачот з

Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери Потоа, нашата служ

Опис На ПроизводотВисок КвалитетСосема нов! Никогаш не користат!Големина : 175mm*145mmбоја : сина, зелена роз

КИП топла Бесплатен превозот Двојно Тешки У Клип C Менгеме Близнак Тип Фото Студио Светлина се залагаме

Оваа светилка главата е погодна за Godox AD600 B отворено флеш, Моќност : 600 W2.Прави AD600 B повеќе преносни и флек

На optically јасно пластика ја штити вашата камера екранот,и едноставно popup дизајн овозможува лесно отварањ

PULUZ 16 во 1 CNC Метални Додатоци Комбо Комплет со ЕВА Случај (Завртки + Површината Месеци + Tripod Адаптер + Прод

Спецификација : Материјал : Хромобложено Месинг Адаптер ГОЛЕМИНА на(mm) : 11.8(дијаметар)x9.4(висина) Боја : Ср

На optically чисто стакло ги штити вашата камера екранот,и едноставно popup дизајн овозможува лесно отварање д

Фотографија LED Блиц Заградата се Справи со ПритисокотОвој зафат е за различни отворено фотографија, поп

КИП 12 во 30cm 7 во 1 Преносни Расклопна Светлина Круг Фотографија Рефлектор за Студио Мулти Фото Диск Фотог

Оваа Eyecup за Canon го заменува вашиот изгубен, оштетен или скршен окуларот Замена EF гума eyecup подобрува глед

КИП 24x35" / 60x90cm Слободни брод Handhold Мулти Расклопна Пренослив Диск Светлина Рефлектор за овална Фотографи

Please wait...