0
clear
  • Нови 24V DC Соларни Топла Вода Циркулација на крвта се Пумпа Brushless Мотор Пумпа за Вода 5M
  • -20%
  • -20%
Нови 24V DC Соларни Топла Вода Циркулација на крвта се Пумпа Brushless Мотор Пумпа за Вода 5M

Нови 24V DC Соларни Топла Вода Циркулација на крвта се Пумпа Brushless Мотор Пумпа за Вода 5M

DEN 803.04

Достапност
Производот е достапен


Опис : Карактеристики : пумпата е совршен за семејниот дом термички соларни системи или било циркулација на крвта се пумпа апликацијата каде што conventionalpower не е достапна. Хоризонтална влезот и излезот со rotatable капа, лесна инсталација. Макс оперативни температура и до 100°C со Надворешни циркулираат проток на вода. 24 V DC Топла/Циркулација на Вода за Ладење, пумпа за Влезот/Излезот : 1/2" машки thead Напон : 24 V DC Максимална Номинална Струја : 800 MA Max Проток : 10 L/Min Max Вода Глава : 5 m Max систем притисок : 10 Bar Max циркулираат за температура на вода : 100°C Ниско ниво на бучава : 30db на 1 метар Супер долг работен век.ниска потрошувачка & ниско ниво на бучава. Amphibious дизајн.Подводните инсталација и целосно водоотпорен.
Пакет inclu де : 1 x 24 V Топла/Ладење за Циркулација на Вода пумпа

Кон својствата

Структура:
Еден фаза Пумпа
моќност:
Електричен
Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
D9357
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Гориво:
Други
Примена:
за риба или растенијата

Производи во категоријата

12 V Мали Преносни Подводните Соларна Пумпа за Вода Електрични Евтини Соларни Потопна Пумпа

ПРЕВОЗОТ : КУПУВАЧОТ Е ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО ТРОШОЦИТЕ ТРОШОЦИТЕ ЗА ПРЕВОЗОТ СЕ УТ

Y8 Прирачник Клипот Подмачкување Рака Пумпа за Масло 500 C Рака Притисок на Пумпа за МаслоТехнички парамет

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Ние само брод да се потврди цел адреси...

LH85 НОВИ индустриски електрична Oilless дијафрагмата кина мали воздух вакуум пумпа 220 VКУПУВАЧОТ Е ОДГОВОРЕ

СБ СЕРИЈА НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПУМПА

Еден фаза AOB25 25 L / MIN 90w Машина за ладење, пумпа за моторното маслоПРЕВОЗОТ : КУПУВАЧОТ Е ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ

220v 50 hz нерѓосувачки челик Експлозијадоказ електрични преносни мали нафта пумпа цени

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Високолифт dc 12v соларни загревачи на вода подводните длабоко и пумпи за наводнување

316 Од Не ' Рѓосувачки Челик Вертикална Завртка ПумпаЗавртка потопни пумпи е компанија со развојот на дом

Здравје Храна Одделение Од Нерѓосувачки Челик 304 / 316 Пневматски Дијафрагмата ПумпаПРЕВОЗОТ : КУПУВАЧОТ

Висок Квалитет AOB25 слободен Фаза Мелница пумпи фреза 25 L / МИНПРЕВОЗОТ : КУПУВАЧОТ Е ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ПРЕ

WCB30 Леано Железо Автоpriming Опрема Масло Пумпа 30 L / Мин моторното Масло Пумпа

DW420 Нерѓосувачки Челик Спреј котел вода за пиење backwashing ласерски машина ПумпаЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТ

220 V Висок Притисок 30 MPa Електрични Мини Пумпа Воздушниот Компресор 1.8 KW Автомобил Воздушни Пушки

5, XD тип ротари ване вакум пумпата и моторот е директно заедно да се инсталира, користи воздух за ладење,

FL100 Бустер Дијафрагмата Пумпа за Вода

WX Серија Oilless Ротари Ване Вакуум ПумпаWX тип oilless ротари ване вакуум пумпа е чиста вакуум пумпа кој е диза

ТРОШОЦИТЕ ЗА ПРЕВОЗОТ СЕ УТВРДЕНИ ОД СТРАНА НА ЛОКАЦИЈАТА НА КУПУВАЧОТ И ТЕЖИНАТА НА ОБЈЕКТОТ СЕ ПРОДАВ

Макс 200 CPS DC Барел Пумпа 12 V / 24 V Вертикална Пумпа за МаслоНе експлозијадоказ тип, екстракција на запаливи

220 V Домаќинство Автоматско Грејач Бустер Пумпа 100 W Вода од чешма Бустер Пумпа Модел : RGB1510Внимание : 1 Нав

Please wait...