0
clear
  • ALDNOAH НУЛА Slaine Troyard Cosplay Костим врвот+панталона
  • -20%
  • -20%
ALDNOAH НУЛА Slaine Troyard Cosplay Костим врвот+панталона

ALDNOAH НУЛА Slaine Troyard Cosplay Костим врвот+панталона

DEN 2496.00

Достапност
Производот е достапен

Комуникацијата е многу важна.Ако сакате обичај се облекуваат,треба да изберете слободни големина ,и остави порака за вашата висина,градите,половината,колковите и рамо големина и изберете слободни големина
За Производот
Сите наши производи се исти како што се слики покажуваат. (Ве молиме прифатете дека ќе има мала разлика бидејќи на светлината во фотографирањето. Тоа е околу 15 до 30 дена. Но, ние ќе треба вашата помош за да ни нудат фотографии за нас да знаат дека производите се лоши во квалитетот.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress.) Она што го гледате е она што ќе добиете. Ние ќе го цениме ако не остави негативни повратни информации без да ни кажете. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL. Ве молиме да користите кутија за пакување на производот, така што тоа нема да биде оштетен, додека превозот.Јас f враќањето настанува кога постои проблем во нашите производи, ние ќе го сноси такси превозот. Па ве молиме почекајте за пратката да пристигнат. Вие би можеле да ни го покаже позитивни повратните информации што го направи за нас
еднаш би сакале да се одржи повеќе наредби со нас. Откако ќе брод од пратката, превозот компанија контроли кога пратката да биде предаден. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ.
Само прилагоди е најсоодветен, децата и возрасните може да се прилагоди. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија.
За Враќање На Производ
1.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС. Ако враќањето е предизвикана само кога купувачи не се задоволни со стилови или бои или било какви други причини кои не се однесуваат на квалитетот, купувачите треба да ги сноси превозот цена. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил.
За Превозот Методи и Превозот Дена
По добивањето на својата цел, ние ќе организира пратка во рок од 3 дена.
За Пакет
Сите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќе биде оштетен во превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на нашите најдобри услуга и најдобрите производи. Ако тоа се случува, дека сакате да го смените адреса, ве молиме, напишете во Aliexpress.
Ве молиме да не информирате пред да го испратите назад производи, така што ќе може да добие производ без проблеми. Ние ќе ви даде попуст на производите во иднина наредби.com цел забелешка.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Aldnoah Нула
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Slaine Troyard

Производи во категоријата

Добредојдовте во мојата продавница ^^Оваа облека треба да се направи "Нарачана", ќе трае околу 15 дена за д

ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам тука Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука : .П

100% нов бренд & висок квалитетОва е многу убава и прекрасна!Тема : Аниме карактериДебелина : ЗгуснеМатери

Ве молиме да се разбере!!! Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задов

Добредојдовте во мојата продавница ^^Ве молиме оставете ни го вашето мерења во вашата нарачка : Висина, Т

Големина : M / L / XLМ : за деца висина 110120cmL : за деца, висина 120130cmXL : за деца висина 130140cm2 XL : за деца висина 140150c

Добредојдовте во мојата продавница ^^Ве молиме оставете ни го вашето мерења во вашата нарачка : Висина, Т

# Стресни ден? Chillout, во kigurumi onesie Смири, кул, и собрани..овој стил ќе имаат големо чувство вас во кратко врем

За големината прашање , ако се облекуваат големина не пристигне во спецификацијата како ќе нареди, може

Вашето задоволство е наш приоритет Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од

Ако APO / FPO или PO Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

Добредојдовте во мојата продавница ^^Ако не се погодни за стандардна големина, ве молиме изберете "една

Откако ќе брод од пратката, превозот компанија контроли кога пратката да биде предаден Но, ние ќе треба

Возрасни Петар Пан Костим Детето Деца Цртан Филм Cosplay Костим Секси Жени, Девојки И Момчиња Петар Пан Кос

Пријателски Потсетување : Ако сакате да купите нешто, ве молиме да го користите купонот Можете да заштед

Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас

Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење...

За ПакетСите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќ

Nico Робин е моќен, паметни и секси во Едно Парче Очите се многу убави Компоненти : Бела кошула со црна точк

Please wait...