0
clear
  • 24 Ласерски Holographic Бои 0.2 ММ 008 Големина Наводнување со Сјај во Прав за декорација на ноктите и други Додатоци DIY
  • -20%
  • -20%
24 Ласерски Holographic Бои 0.2 ММ 008 Големина Наводнување со Сјај во Прав за декорација на ноктите и други Додатоци DIY

24 Ласерски Holographic Бои 0.2 ММ 008 Големина Наводнување со Сјај во Прав за декорација на ноктите и други Додатоци DIY

DEN 927.84

Достапност
Производот е достапен

Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други . Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-45 дена . Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас.36 /торба
24 Ласерски Бои 0.2 мм (1/128 008)
-Сјајот Дебелина : 38um
-Сјајот Облик : Хексагонални
-Сјајот на Бојата : Ласерски Бои Holographic Бои (како на сликата)
( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)
-Сјајот Пакување и Н.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.0 MM Сјај за нокти уметност gliter ,ноктите гел ,партија,облека, декорација 1 Pack=900g US$ 46.
Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
Производ Слики :
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел. Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач .60 /торба
Трговија на големо 400g Петокрак Облик Ноктите Сјајот Sequins Големина : 2,5 MM за Декорација на Ноктите и DIY Мала Ѕвезда Sequins US$ 43. Надомест ќе биде потребно да се испрати објект назад.Сакаат ќе може да го разбере.50 /set
Wholesale18 Ласерски Бои ,holographic Големина 1.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
За Повратни Информации :
Dears ,ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите,ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот повратните информации за други клиенти референца. т : Сигурен Полиестер Кеса и картонска Амбалажа .2 ММ за Декорација на Ноктите ,tattooing ,и DIY Decora
САД$ 54. O(∩_∩) O~
Сјај За Апликација :
За испорака :
1. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.1 MM Сјајот во Прав за декорација на ноктите и други 1 Lot =50g*24 бои =1200g US$ 89. Ние ќе се потрудиме за вас,ви благодарам многу за вашата поддршка !
.66 /торба
24 Ласерски Holographic Бои 0.83 /торба
Трговија на големо 1200g Помине Сјајот во Прав Големина : 0.
За Враќање Policys :
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и surpply најдобра услуга.
12 Бисерни Бои Ултра Тенок Растворувач Отпорни Тркалезна Форма Сјај за нокти и козметика -Size : 3ММ 1 Pack=600g US$ 61.

Кон својствата

боја:
24Colors 10g секој, 24Colors 20g секој, 24Colors 50g секој
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
24LH-008
НЕТО-WT.:
240G/480G/1200G
Количина:
1
Бренд Име:
Binvon
is_customized:
Yes
Материјал:
домашно милениче

Производи во категоријата

ИЛИ, можете да изберете да имате замена 6) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве

Основната функција : Овој сјај прашина се користи за декорација на вашите нокти и постојат 50 различни бо

Спецификација : Количина : 1 Торба Боја : сребро Пакет Содржина : 1 Торба Помине Сјајот Функција : Совршен з

HH123309 Меша Бои Хексагонални и Срце Облик Сјајот Sequins за помине уметност DIY и декорацијаПразник украсиОпи

Нов тренд производ, направи неверојатна боја се менува ефект на ноктитеОптички на забитеСјај во прав мо

Добредојдовте да контактирате со нас.Добредојдовте да контактирате со нас.Објектот : Сјајот Во ПравТоч

15% ПОПУСТ ПРОДАЖБА 1 Кутија од 12 Боја X 3 Грама / 3ml / 0.01 оз светла Боја Ултра парична казна holographic Светкава П

доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,

Спецификација : Хром Помине во Прав Тежина : 0.2 g Материјал : Прав во Боја : 8 бои достапни Пакет Содржина : 1

1 Кутија Помине накит шупливи насмевка се соочуваат со sequins ултра тенок боја Holographic Ласерски Сребро Насм

Спецификација : Материјал : Пластични Shinning100% сосема нов со едноставна пластична кеса,имајте на ум без ши

Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач .Објектот : Сјај

Спецификација : Материјал : Пластика100% сосема нов со кутијаКоличина : 1 BagГолемина : 0.3 mmБоја : Транспарент

Спецификација : Количина : 4 BoxesКапацитет : Прибл 1g / КутијаМатеријал : ПравБоја : Како на сликата покажува

TCB462 Круг Точка Облик шема на бои 2.0 MM Големина сјајот spangles за помине Уметност и други DIY декорацијаОпис :

TCA100 Ласерски Сребрена Боја чадор Форма 5 MM Големина Сјајот прашина ,Specular сјај сјајза нокти,tatto,Уметност и

Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас.Добредојдовте да контактират

TF3369 Микс од Бои и Триаголни форми Сјај за нокти уметност помине гел лакноктите лепак шминка и DIY декорац

20g / торба Нокти Сомот Прав Светло розова Помине Декорација Fuzzy Собираат Најлон Прав За 3 D Бонбони Сјајот

Луксузна 10 Bottle / Set (0.2 мм) Мешавина Боја Поставете Помине Уметност Сјајот во Прав Прашина За УВ ГЕЛ Акрили

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Светла и Искра Боја3 100% осигурување на квалитетПроизвод Слика : За Промет На Големо : Голем сјај цел Прим

ТОПЛА 1 / 2 / 3 MM Holographic Сјајот Микс Holo Точки Буци Помине Уметност Сјајот ВиолетовоСина Злато Црвено 12 Парче

Спецификација : Материјал : Пластика100% сосема нов со кутијаКоличина : 1 BagГолемина : 1mmБоја : Транспарентн

Сјај во темна Прав 50g Светло Сино / Зелено Phosphor Прав Светат во Темница во Прав Светлечки Пигменти за лак,DI

TCR22 Американски Фантазија Светкава Шарени сјајот прашина Шестоаголна Форма 5 MM Големиназа помине Уметн

98 / торбаTCP17 Растворувач отпорни Бисерна Бела Боја срце облик на Сјајот Spangles за лак и Други DIY декорациј

Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни

Please wait...