0
clear
  • нова добра работа за климатизација Моќ модул фреквенција конверзија одбор 0010400475 KFR-25GW*2/BPF
  • -20%
  • -20%
нова добра работа за климатизација Моќ модул фреквенција конверзија одбор 0010400475 KFR-25GW*2/BPF

нова добра работа за климатизација Моќ модул фреквенција конверзија одбор 0010400475 KFR-25GW*2/BPF

DEN 2976.00
DEN 2768.00

Достапност
Производот е достапен

Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите Напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. )Кога ќе го прими стоката треба само да се инсталира, ако било какви прашања може да не контактирате прво, ви благодарам. Испорака : 1.Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас. Било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.1 приоритет.Ако не е, ве молиме контактирајте со нас прво. Ако не се исти, ве молиме испратете ни ја вашата слика, благодарение Методи за Плаќање : Ние прифати кредитна картичка (Зачувам) и така натаму, Ако преферирате други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.Можеме да работат заедно за да се реши било каков проблем.Сите налози,Без разлика што разумот предизвикува враќање на нас, клиентот треба да плати ЕМС се врати трошоци(само за поддршка на EMS за враќање превозот метод),И декларираната вредност е 10 ако цел, тогаш се согласи Гаранција : 2 месеци гаранција е обезбедена за нови производи. Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се вклучени најчесто поставувани ПРАШАЊА : Сите производи се качил преку строга тест пред пратката. DHL, UPS-от, Fedex, EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail превозот Обично се 7-65 дена зависи од земјата доставени до.Вашата цел е призната како што Се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики. Ако најдете некој проблем, ве молиме да одбие да го потпише и да ги преземат слики или видео, контактирајте со продавачот да го реши проблемот. Известување за потпишување : купувачи тоа треба да биде во предниот дел на курир, отворете го прозорецот за да се провери дали лекот е комплетна и приемот на стоката.Превозот на трошоците направени се за вас.Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати. Да Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот, ако сакате да се избере DHL или FEDEX, UPS-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници, ни Даде вашата CPF ДАНОЧЕН број за вашата земја царината, тогаш ние ќе го промени превозот цена и метод за вас. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на Испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи 2 . 2 DHL, UPS-от, Fedex, или ЕМС е достапна за превозот време на Испорака : 1 . Ако купувачот не го проверка на стоката и знак за пакетот, не продавачот е одговорност, ве молиме да знаат!!
Драги пријатели ,Кога ќе се потврди нарачката, ве молиме проверете уште еднаш вашиот стар одбор модел.

Кон својствата

Тип:
Клима Уред Делови
сертификација:
CE
Примена:
Дома

Производи во категоријата

Indium indium фолијачистота : Во : 99.995% (99.999% Прилагодено )молекуларна тежина : 114.82Густина : 7.31 g / cm3се топи Точка :

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .(6) ве

Прирачник presetting вентили (статичка рамнотежа вентил) е изедначување на протокот на греење, ладење и дома

A / C поправка алатка за поставување1.Метрички и Кралскиот полнење цевка 80см 2 парчиња2.1 pc адаптер од царск

На термичка експанзија вентил (често скратено како TEV, TXV, или TX вентил) е компонента во ладење и климатиз

Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Ако се чувствув

5 позиција амортизерите actuator1.Вртежен момент на сила : 16 Nm.2.Работен напон : 220 V.3.Open / Close : 60тите години.4.Пот

Топката вентили се рачно управувани shutoff вентили погоден за bidirectional проток Сите вентили се користи во те

Главната перформанси на ветер : 1 тестирани сигнал тип : струја, напон, rheostat; 2 Текст преоптоварување : два

Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.1 приоритет.Можеме да работат заедно за да се

Ве молиме овозможи можно мала разлика поради технички напредок и варијанса.Нашата служба за корисници

Најновата верзија на спектарот 2016 година Со 1 нов големини за 30cm*15cm двојна боја dot matrix, 1 контрола на карти

(8) За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со З

Прирачник presetting вентили (статичка рамнотежа вентил) е изедначување на протокот на греење, ладење и дома

Гаранција : 2 месеци гаранција Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.ве молиме контак

Прирачник presetting вентили (статичка рамнотежа вентил) е изедначување на протокот на греење, ладење и дома

Надворешен дијаметар : 32милиметриInductance : 3.7 ухДебелина : 1mmМулти влакно висока тековната серпентина

Сите налози,Без разлика што разумот предизвикува враќање на нас, клиентот треба да плати ЕМС се врати тр

Ве молиме имајте во предвид ние ќе празни масло како авион забрани било течност.

На термичка експанзија вентил (често скратено како TEV, TXV, или TX вентил) е компонента во ладење и климатиз

Прирачник presetting вентили (статичка рамнотежа вентил) е изедначување на протокот на греење, ладење и дома

Please wait...