0
clear
  • Нови Mens Jockstraps Thongs G Стрингови Бренд Секси Мажи Долна Облека Геј Мажите Долна Облека Моден Дизајн Пенисот Торбичка Половината Проѕирен
  • -20%
  • -20%
Нови Mens Jockstraps Thongs G Стрингови Бренд Секси Мажи Долна Облека Геј Мажите Долна Облека Моден Дизајн Пенисот Торбичка Половината Проѕирен

Нови Mens Jockstraps Thongs G Стрингови Бренд Секси Мажи Долна Облека Геј Мажите Долна Облека Моден Дизајн Пенисот Торбичка Половината

DEN 282.72
DEN 232.00

Достапност
Производот е достапен


Нови Mens Jockstraps Thongs G Стрингови Бренд Секси Мажи Долна Облека Геј Мажите Долна Облека Моден Дизајн Пенисот Торбичка Половината Проѕирен
За Големина На :
S (23-28)инчи (60см-71cm)
M (25 -30)инчи (65cm-76cm)
L (27-32)инчи (70cm-81cm)
XL (29-34)инчи(75см-86cm)
XXL (31-36)инчи(80см-91cm)
Ќе Добиете Бесплатна Мали Специјален Подарок Со Кинески Charcteristics Ако O u Купи Три Парчиња Или Повеќе.
Како да се цел
1.Изберете вкупната големина и боја
2.Пополнете ги купите пакет количество - 1 за 1pcs, 2 за 2 парчиња, 3 за 3pcs, 4 за 4pcs итн.
3.Оставете белешка или порака со ставка детали(код,големина,количество) и да ја плати
ако ги плати без leaveing детали или не feekback на нашите распрашува за е-пошта,пратката ќе биде во очекување на
Квалитет
Ние се обидуваме се потрудиме да ви понуди на највисок квалитет и по разумна цена.
Акции
Недостаток за некои одредени ставки ќе се случи повремено поради топла продаде. Би сакале да имаат разбирање за да се реши преку комуникација.
ПРЕВОЗОТ
Ние обезбедуваме international shipping(e Packet /Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ) воздухопловната со следење на број, околу .5– 10 дена (Кина Пост ќе биде побавно)
*Белешки
·Ве молиме да се чита над сите еснаф линија пред цел. Секое плаќање значи и прифаќање за тоа.
·Го ценат, ако може да остави ни повратни информации по добивањето на предмети. Повратните информации се важни за вистински продавачот.
·Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние веруваме дека било разлики може да се реши преку добра комуникација.
· Ние го НЕГУВА СЕКОЈ КУПУВАЧ. Ве молиме не двоумете се да не контактирате за било какви прашања. Ние ќе бидеме повеќе од среќни да присуствуваат на вас.

Кон својствата

Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
G-Стрингови & Thongs
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Дише
Бренд Име:
PYONGRAINS
Материјал:
Rayon,Свила
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
PS-0200
За публиката:
Мажи
Функција:
Лесна/Висока еластичност/Дише/Фасцинантен/Висока еластичност
категорија:
Облека Додатоци машка Облека Underwears G-Стрингови Thongs
Стил:
Секси/Неврзан/Атмосфера/Мода
Време:
2016 година Нови
Име:
Мажите Долна Облека Геј Мажите Долна Облека Моден Дизајн Пенисот Торбичка
Специфична големина:
S/M/L/XL/XXL
боја:
Црна / бела / сино / red / розова
Од каде:
Машка долна облека производители
Ткаенина Тип:
Половината Проѕирен светла Мрежа предиво

Производи во категоријата

2016 година TM Мода Најлон Камшик И G Стрингови геј мажите долна облека gстрингови Камшик Бикини Низок Waist С

бендот долго : 50cmПенисот поставува долго : 10cmполовината бенд долго : 150cmЗаштита на пенисот кос

XS : 25~28"(инчен ) wasit (63~71cm)S / M : 28~34"(инчен ) половината (71~86cm)L / XL : 34~38 "(инчен ) половината (86~96cm)2 XL : 38~42 "(инчен ) по

Секси Појас Печатач Памук Мека Голема У Конвексни Торбичка на Ниски Пораст Половината GСтрингови Дише Th

Thise производ е големината е на комбинирана големина Avaiable големина : S / M, L / XL.Кога ќе купите големина S или

бендот долго : 47cmширина долго : 67cmбендот половината долго : 150cm

Сет Вклучуваат : 1 Pc Jockstrap долна облекаСостојба : Нова без ознакаМатеријал : Polyamide, SpandexБоја : Multicolor(како сл

564393062440016 Gstring парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Please wait...