0
clear
  • UNS S31254/В. Бр. 1.4547 Жица Mesh/Крпа се Применува На Океанот И Заштита на Животната средина,200 Мрежа 500mm*1000mm Направени Да Нарачате
  • -20%
  • -20%
UNS S31254/В. Бр. 1.4547 Жица Mesh/Крпа се Применува На Океанот И Заштита на Животната средина,200 Мрежа 500mm*1000mm Направени Да Нарачате

UNS S31254/В. Бр. 1.4547 Жица Mesh/Крпа се Применува На Океанот И Заштита на Животната средина,200 Мрежа 500mm*1000mm Направени

DEN 13920.00
DEN 13224.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ги испратите на начин што е сигурно може да се следи на соодветниот веб-сајт. UNS S31254 жица mesh Апликации 1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така pls забелешка пакет треба да биде помалку од 2kg, ако преку тоа, купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации.Енергија : нуклеарна енергија, сеопфатна користење на јаглен, приливите на електрична енергија, итн. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.4547/254 SMO Жица со Дијаметар од 0,05 mm Отвор Големина 0.Високи концентрации на хлорид јон средина : papermaking индустрија, различни белење на растенијата Техника : ткиво .Заштита на животната средина : flue гас desulfurization на топлинска енергија растенијата, третман на отпадни води, итн. Pls контактирајте со нас ако ви се интересни над превозот начин, ние, исто така може да ви даде најдоброто решение на цената. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Масло од областа на хемиската индустрија, рафинирање на нафта, хемиски опрема, итн. И тоа е за 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ. Целосно плаќање, мора да биде направено во рок од 7 дена по поставување на својата цел, во спротивно нарачката ќе биде неважечка или е откажан од страна на системот. Бесплатен превозот е обично од Кина пост, и ќе трае од 10 до 30days.4547 Жица Mesh/Крпа се Применува На Океанот И Заштита на Животната средина,200 Мрежа 500mm*1000mm Направен Да Order Order
Детали : име на Производ 200 Мрежа UNS S31254 Нерѓосувачки Челик Жица Mesh/Крпа Одделение UNS S31254/В. P : +86-0-13373388859 Џефри Зао(Генерален Директор) Силна отпорност на корозија,Висока температура отпорРетки метална жица mesh производство експерти Титаниум мрежа,Никел мрежа,Волфрам мрежа,Молибден мрежа,Циркониум мрежа,Tantalun мрежа,Сребрена мрежа,Платина мрежа, Inconel Легура 600/601/625 жица mesh,Hastelloy Alloy C-276/22 жица mesh, Monel400/500 жица mesh,UNSS31254 ,S32750,S31803, N08904,AISI304,316,316 L,317 L Нерѓосувачки stell жица mesh,итн.Храната сектор : сол, соја сос сварено, итн. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Напомена : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата. Цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Во кисела медиум на сите видови на индустриски наврати, особено во киселина која содржи halide, 254 smo е далеку подобро од другите, од не ' рѓосувачки челик, некои случаи може да се споредат со оние добиени и hartz легури, и титаниум.

Кон својствата

Број На Модел На:
200 МРЕЖА
Бренд Име:
OFOLAN
Тип:
Други
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Материјал:
Никел-Хром Легиран Челик
Материјал:
UNS S31254

Производи во категоријата

Испорака и Услуга Детали Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по приемот на вашата испла

Дел име : воздушен бродза Foton трактор TB404 TB454Дел број : TB450.802 A.1

Основна спецификација : demension : 400*300 mm напон : 12 V Моќност : 300 W Термостат : 50200degrees Посебна цел според вашите

DDA26800 AY2 GECB плоча велика британија DCA DDA 26800 AY2 3 5 7 8 12 13НОВ&ОРИГИНАЛНИОТ

материјал : не ' рѓосувачки 304цевка со дијаметар : 11mmприрабница големина: M16 X25моќност : 2500 Wнапон : 220 Vd=210mm

Дел име : крајот мали опремаДел број : TC02311020020

WBD1 B Преносни Белина Метар Белина Тестер Керамички Прав Белина МетарWBD1 B дигитални белина метар е главно

Делови TPS72010 DRVR ТИ Направи : DAA QFN6 Нови и оригинални 10pcs / многу

секој пакет содржи 4 парчиња со иста големина или различни големини.baby Birds Мека Цевка за Хранење Исечете

Спецификација : Име На Производ Јаглерод ЧеткаЈаглерод Големина на Четката 17 x 7 x 17mm (L*W*H)Вкупната Должин

Рака мастило Proofer за Гравирање, Flexgraphic и обложувањеРака мастило Proofer е широко се користат во мастила, flexogr

3.5 X 12 X Подадена Рака преносни LED Зголемувачот со Светлина, Лемење Стојат MG16126А за лемење работа лупаКара

Карактеристики : Добар сјај, голема еластичност и weldabilityПогоден за место заварувањеОваа производи се ши

1 лист 25cmx100cm Сјајот Винил направени во Јужна КорејаВинил за пренос е сега најпопуларната топлина притис

TK3300 за недеструктивните испитувања и поправка на автомобил коло бодликава жица multimeter игли Поставите ХУ

8 боја 8 станица печатење на екран за ПолнењеАпликации : 1 Широко погоден за печатење на екран tshirts, облека

1 PCS Висок притисок Airless Спреј Пиштол Млазницата Sprayer Млазницата Спреј Машина Додатоци Боја Пиштол Млазн

Најновиот Анти scald Бакарна жица Калај апсорпција линија Елиминира Лемење заеднички Линија за BGA PCB лемењ

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТКога ќе го поставите оваа целве молиме имајте предвид, ако сакате големи или мали сер

Делови TPS62290 DRV ТИ Направи : BYN QFN6 Нови и оригинални 10pcs / многу

Дел број : Дел име : хидраулично масло филтерпогоден за Шангај Newholland мотор 495 A

Winstar екранот WF80 QTIFGDBT0 8 инчен TFT со LCD Контролер Одбор екранот 800 x 480 Resistive екран на Допир Панел (RTP)Нови и ори

Answer : ___________________________ Note : 1.Со Подмачкана хартија чадор е рачно изработени чадор со кинески карактеристик

Please wait...