0
clear
  • Трговија на големо Мода Ранец море светот Печатење Ранци на Децата Училиште Satchel Момчиња 3D Коњ Училишниот Ранец Бренд Училиште Кеси
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо Мода Ранец море светот Печатење Ранци на Децата Училиште Satchel Момчиња 3D Коњ Училишниот Ранец Бренд Училиште Кеси

Трговија на големо Мода Ранец море светот Печатење Ранци на Децата Училиште Satchel Момчиња 3D Коњ Училишниот Ранец Бренд Училиште

DEN 1199.52

Достапност
Производот е достапен


За Нашата Продавница
1. Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст.
2.На дд стоката во вашата шопинг кошничка, добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време.
За Плаќање
1.Можете да платите со Банковен налог, Western Union, Master Card, Visa, Зачувам, Кредитна картичка
2. Ве молиме да ја плати во рок од 5days на цел
За Превозот
1 .Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако вашата уплата е завршен ( празници може да биде продолжен)
стоката ќе пристигне во 5-40 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
Гаранција и Гаранција
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Ви благодариме однапред за вашата соработка
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче На Синџирот На Носителот,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Број На Модел На:
момчињата училиште кеси
Дожд Маска:
No
Пол:
Момчиња
Капацитет:
20-35 Литарски
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот:
децата училишни торби
Шаблон Тип:
моден ранец
Пол:
училиште кеси за момчиња и девојчиња
Цртан филм:
тинејџер момчиња ранец
е-прилагодена:
Yes
квалитет:
Добар квалитет
Превозот начин:
Бесплатен превозот

Производи во категоријата

1 Ве молиме овозможи 12cm (0.40.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме 2 Објектот боја се при

Испорака : * Производите ќе биде предаден во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба це

Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Покрај купува

Сите производи се врати треба да се водат на исти со оригиналот, па како да имаат право да се вратат и да

Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Ние ќе с

Токио Аниме Ghoul Ранец За Тинејџерски Девојки, Момчиња, Деца На Училиште Кеси Kaneki Кен Цртан Филм Ранци Дет

Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Сите се врати ставки мора да

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж по

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови з

Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.ве молиме конт

Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отво

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови з

Фантазијата На Животните Шарени Еднорог Ранец Ангел Мачка Девојки Bookbag Момчиња Училиште Кеси Деца Ранц

За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прил

Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќа

Ши pment : * Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела

Симпатична бебе кадифен ранец детска мини мајмун училиште торба Децата подарок градинка момче девојка

Опис : Градинка Децата животинско ранци, деца цртан филм училиште кеси Материјал : Мека висок квалитет н

Ши pment : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 1

Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво...

Детето Деца Училиште Кеси Симпатична Цртан Филм Животни ЖабаРанец Кеси Мода Печатење Жаба Градинка School

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови з

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж по

Купувачот треба да се обиде да се врати загубениот од логистичка компанија купувачот ќе биде одговорно

Dispalang Мини Училиште Кеси за Градинка Девојки и момчиња Симпатична Черепот Печати Деца Деца Ранец Бебе К

Испорака : * Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба ц

Please wait...