0
clear
  • Хартија Подигнување / Feed Roller Собранието За Брат DCP-7020 DCP-7010 DCP-7025 Печатач,За Брат DCP 7020 7010 7025 Pick Up Roller
  • -20%
  • -20%
Хартија Подигнување / Feed Roller Собранието За Брат DCP-7020 DCP-7010 DCP-7025 Печатач,За Брат DCP 7020 7010 7025 Pick Up Roller

Хартија Подигнување / Feed Roller Собранието За Брат DCP-7020 DCP-7010 DCP-7025 Печатач,За Брат DCP 7020 7010 7025 Pick Up Roller

DEN 3359.52

Достапност
Производот е достапен


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 10 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен ги Собереш Ролери За Брат ХЛ-2040/2050 ги Собереш Ролери,Хартија за Подигнување / Feed Roller Собранието,Направени Во Кина За Брат ХЛ-2040 ХЛ-2045 ХЛ-2045 N ХЛ-2050 ГОДИНА ХЛ-2070 ХЛ-2075 N За Брат DCP-7020 DCP-7010 DCP-7025 ФАКС-2820 ФАКС-2920 MFC-7220 MFC-7225 N MFC-7420 MFC-7820 N ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

Кон својствата

Бренд Име:
ДЕКЕМВРИ
Број На Модел На:
ХЛ-2040 ХЛ-2050 ГОДИНА ХЛ-2070
Тип:
Други
Резервни Делови За Печатач :
Pick Up Roller,Хартија За Подигнување / Feed Roller Собрание
Модел На Печатач:
За Брат ХЛ-2040 ХЛ-2050 ГОДИНА ХЛ-2070

Производи во категоријата

ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина Ве молиме не ја напушти к

Опис : Име на производ : Спојки опрема 15 T 15 заби Превоз заклучување опремаСе користи за : HP 3180 4480 4580 4500 4660 46

Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување Повратни информации

П : Ако стоката се скршени за време на превозот, што треба да направам? А : ве Молиме да ни нудат слики, ние

PC03 PF03 Печати ја Главата За Canon IPF500 IPF510 IPF600 IPF605 IPF610 IPF700 IPF710 IPF720 IPF810 IPF815 IPF820 IPF825 глава за печатењеПакет лист

Помала од 0,3% неисправни стапка,Начин на плаќање : 1 Одличен печатење со резултат цело време, заштеди до 70%

Ние и ветуваме дека сите производи се тестирани пред превозот! Купувачот може да го врати објектот во ор

Висок Квалитет на Нов Пикап Ролери За Ricoh AF1075 1060 1065 1075 2075 2051 2060 6001 1350 7001 7500 8000 8001 9001 Pick up rollerПакување : Неутр

Модел Бр : Глава За Печатење За CanonТип : Глава за печатењеНов или неRemanufactured ПроизводиБоја : Црна / БојаПот

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP p1005.П

Ние го прифаќаме само Алиплати тука Ние ќе брод објектот во рок од 23 дена по уплатата примена Ако ви треб

Модел Бр : Глава За Печатење За CanonТип : Глава за печатењеНов или неRemanufactured ПроизводиБоја : Црна / БојаПот

Vilaxh компатибилен 36 Inch Превоз Заостанува Кабел за Податоци A0 Големина замена За HP Design Jet 1050 C 1055 1050 1055 CM Пло

Ние ќе песна theshipment и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Производ функција : 1 Тоа е лесен,

Тип : Duplicator / Копир МастилоБренд : befonМодел : ЈП500Јачина на звук : 1000 MLБоја : ЦрнаСостојба : 100% нови и оригина

Стандардно е за Брат ФАКС2820Ако ви треба многу цел.Задоволството на клиентите е многу важно за нас...

Please wait...