0
clear
  • инфрацрвениот детектор за GSM аларм систем бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
инфрацрвениот детектор за GSM аларм систем бесплатен превозот

инфрацрвениот детектор за GSM аларм систем бесплатен превозот

DEN 1488.00
DEN 1339.00

Достапност
Производот е достапен


Стандардно за извоз 433 HMZ, Кога ќе треба 315 MHZ, ве Молиме означете за мене, или ние испорака 433 HMZ. Ви благодариме!

Кон својствата

Број На Модел На:
PA-86R
Бренд Име:
MESBANG

Производи во категоријата

Влезната врата систем за предупредување : Функција : вратата е отворена, 03м (прилагодливи), не се затвори

2) детектор режим за 10ти, ќе мора да ја напушти својата детективски област во 10ти3) По 10ти, ако не е некој д

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се до

6 ft11ft) Влажност 5%95% RH Додатоци : БР1 : Површинска монтажа на вртливата стапка,прилагодлива 30 надолу и 45 лев

31 Жичен Врата, Прозорец Сензор Магнетни Switch За Burglar Аларм Систем ДетекторAnswer : ___________________________ NOte : 1.Нашат

Дизел Гориво Масло Вода Diesal Гориво Течни Резервоарот Ниво Трансдуцерот Течни Ниво Сензор Детектор Прил

433 MHz Безжична 10 KG Милениче Имунолошкиот Движење ПИР Детектор Сензор за Домашна Безбедност Аларм Систем

започнетеОвој Безжичен Милениче ПИР можат да работат со G90 B / YB103 / YB104 / V8 аларм панел од нашата продавниц

ПИР Детектор со антиpet / Аларм Систем ALFP75 Жичен ПИР Детектор на Инфрацрвен Детектор / Home Аларм / Затворен

Функција : 1.Огноотпорни маска2.НА моќ / ИСКЛУЧУВАЊЕ3.SMT дизајнот анти RFI / EMI4.Висока чувствителност,стабил

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот ЛОШО" !! И не се до

Ве молиме љубезно се напомене дека ние не прифаќаме вратени стоки се должи на царина Ние тука ве советув

па ве молиме да ни даде можност да се провери пакет за вас Автоматска Температурна Компензација 2, Водад

Напомена : Блиску поврзан, Далеку дисконектирани.Големина : 32 * 15 * 8ммИндукција на далечина : 30 mmТип : NC (Бл

433 MHz Безжична Прозорец Вратата Магнет Детектор Сензор За Домашна Безжична Аларм СистемКомпатибилен со

Бесплатен Превозот Фотоелектрически Двојна Носечка Периметар Бариера Детектор Активни Инфраред IR Сен

G90 B 433 MHz Безжична Магнетен Сензор за Врата на Врата Детектор на Вратата Контакт Откривање Затвори Врата

портата настроената и бариера гејтс Безбедност зрак Сензори / Инфраред Photocell Портата & Вратата сензор /

Високо Квалитетен Водоотпорен 2 Зрак Инфрацрвениот Детектор За Burglar Аларм СистемЖичен Зрак Детектор, Мо

Безжична Вратата Јазот Прозорец Сензор Магнетни Контакт 433 MHz вратата детектор за домашна безбедност ал

Самостоен Приклучок во Запалива Природен Гас Детектор LCD Дисплеј Гас Течење Аларм со Глас Предупредува

Безжична Вратата Јазот Прозорец Сензор Магнетни Контакт 433 MHz вратата детектор за домашна безбедност ал

Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот.Тоа е impssible за решавање на прашања, ако не знаеме за

Сосема Нов и Висок Квалитет на Штити област 60 степен вертикално,60 степен хоризонтално и 15 метри надвор о

Забелешка : Овој Безжичен шок сензор може да работат со нашите аларм панел, но не можеме да бидете сигурн

​Etiger Безжична Завеса ПИР Движење Детектор за e TIGER Аларм систем S4 / S3 BПакет Листата : 1x Завеса Детектор

433 MHz безжична пир сензор милениче имунитет пет пријателски пасивни инфрацрвениот детектор за аларм сис

Please wait...