0
clear
  • Гас за Домување Убие Прекинувач Кочница Лост Собранието Одговара за Јамаха PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50 PY50 Нови *
  • -20%
  • -20%
Гас за Домување Убие Прекинувач Кочница Лост Собранието Одговара за Јамаха PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50 PY50 Нови *

Гас за Домување Убие Прекинувач Кочница Лост Собранието Одговара за Јамаха PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50 PY50 Нови *

DEN 611.04
DEN 562.00

Достапност
Производот е достапен


Гас за Домување Убие Прекинувач Кочница Лост Собранието Одговара за Јамаха PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50 PY50 Нови *
Гас за Домување Убие Прекинувач Кочница Лост Собранието Одговара за Јамаха PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50 PY50 Нови
спецификација :
1) Состојба : 100% Сосема Нов
2) Тип : Гас За Домување Switht Лост За Полнење
3) Одговара за Јамаха PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50
4) Боја : Како на Сликата Шоу
5) Тежина : 0.2 KG
6) Пакет : 1 * Гас Се Префрлате Рачката
7) Забелешка : ве Молиме двојно проверете на сликата пред да нарачки, и ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас, ви благодарам многу!!!
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Кон својствата

Специјални Функции:
Гас Се Префрлате Рачката
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
18cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
TSX-ME125-A
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
FLYPIG
Материјал Тип:
Како се покаже слика
боја:
Како се покаже слика
Состојба:
Нови
Количина:
1pc
Пакет:
1 * Гас Се Префрлате Рачката
Земја/Регион на Производство:
Кина

Производи во категоријата

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед мн

Состојба : Нова Пакување : 1 Парче Боја : Како Слики Лесен За Инсталација, Без Настава Се Вклучени Fitment : BMW F

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед мн

Состојба : 100% Сосема Нов Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум 6 Позиција Рачката на Вредноста нерѓосувачки чели

Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни

Спецификација : Модел : 440162 Име на Производ : Масло Црево 100% сосема нов!!! Боја : Сребрена (Црвена и црна се

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

За ducati нов стил на модата Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Коч

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Овие трошоци се на купувачот одговорност Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Ducati M11

71281000 1400 MM C olorful Кочница или спојки цревоConnecter дијаметар : 10ммБоја Опција : Сина,Црвена,Црна,СребренаДолж

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед мн

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Состојба : 100% Сосема Нов Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум 6 Позиција Рачката на Вредноста нерѓосувачки чели

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Please wait...