0
clear
  • Пливањето Е Водоотпорен Перница Талкаат Водоотпорен Перница Пакет Отворено Водоотпорен Плажа Перници За Складирање Кеси
  • -20%
  • -20%
Пливањето Е Водоотпорен Перница Талкаат Водоотпорен Перница Пакет Отворено Водоотпорен Плажа Перници За Складирање Кеси

Пливањето Е Водоотпорен Перница Талкаат Водоотпорен Перница Пакет Отворено Водоотпорен Плажа Перници За Складирање Кеси

DEN 225.60

Достапност
Производот е достапен


Пливањето Е Водоотпорен Перница Талкаат Водоотпорен Перница Пакет Отворено Водоотпорен Плажа Перници За Складирање Кеси
Големина 45*27.5 cm
Сина Боја

Кон својствата

Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Форма:
Три-димензионални Тип
Применливи Простор:
Бања
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање
Употреба:
Патување
Дебелина:
10 свила
Шема:
Три-димензионални Тип
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
EA416
Производот:
складирање торба
Спецификација:
45*27.5cm
Материјал:
ПВЦ
Капацитет:
45*27.5 cm
Име на производ:
Водоотпорен песок торба
Материјал:
ПВЦ
Пакување:
OPP вреќа
Тежина:
0.131 kg
Големина:
45*27.5 cm
боја:
сина

Производи во категоријата

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : Оксфорд Боја : Светло Зелена и Сина,Розова Големина : шоу

Спецификација100pcs Долго само лепило печат јасно пластика коса пакување кеси за коса екстензии пластичн

1 PC Виси Складирање Торба Фен Решетката За Перница потпирачи за глава Cushi Hydroponic Мрежа Кукла Сушење Рек За

Материјал : Пластични ЕваОбјектот Големина : S : 25x35cm, M : 28x36cm, L : 28x40cm, XL : 30x40cm, XXL : 35x45cmПакет Содржина : 10pcs / мн

prativerdi 1 PCS Слушалка Случај Складирање Торба за Носење Тешко Кутија Слушалки се Залагаме За Earbuds Мемориск

ОписПроизводот Категорија : чевли baggingМодел : печатење чантаОблик : правоаголниМатеријали : НајлонПредм

Големина : 12*20cm, 14*20cm Материјал : Алуминиум фолија Дебелина : 0.12 mm / страна Стил : застане, zip lock Функција : Во

Име : OPPМатеријали : новата висококвалитетни BOPPБоја : Транспарентнаголемина : 25cm x34cmДебелина : 0.05 mm(двојно

Спецификација : Рамка : 11*16cm, 4.3"*6.3" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мо

Водоотпорен Платно 1 PC Преносни Tote Ручек Торба Виткање Божиќ Модели Ручек Кутија, Торба Термо Торба Бесп

Материјал : Пластика.Големина : 110*75mm6 дизајни за избор или брод по случаен избор ,ви благодариме.Превозот

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

Please wait...