0
clear
  • мали нови кофа торба жените кожна торба бонбони боја мини чанти tassel гласник кеси crossbody кеси чанти L4-3239
  • -20%
  • -20%
мали нови кофа торба жените кожна торба бонбони боја мини чанти tassel гласник кеси crossbody кеси чанти L4-3239

мали нови кофа торба жените кожна торба бонбони боја мини чанти tassel гласник кеси crossbody кеси чанти L4-3239

DEN 542.40
DEN 347.00

Достапност
Производот е достапен


Материјал : кожа стп
Големина на : 17* 21* 14 cm Внатрешни работи : Како на сликата Најдобро Одговара : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата. Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка 3 : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување. Забелешка : сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат поставување, ситни боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу!

Кон својствата

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Број На Модел На:
L4-3239
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
кофа
Внатрешни работи:
Не Џеб
Затворање Тип:
string
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
БИНГ ZHANG
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Производи во категоријата

Забелешка: торба е наредени со шема од памук, исто Така, има надеж е црно платно, Случаен испорака

Рачно изработени Плетење Жените Гласник Кеси Висок Квалитет Tassel Рамо Кеси Гроздобер СТП Кожни Чанти Cross

Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа шт

Слатка девојка лето нова женска торба квалитет стп кожа жените торба симпатична овошје пакет синџир ра

2017 Нови Везови Ридот Племе Totes Гласник Tassels Торба Boho Хипи СтилОпис : Убави и стилски,добра цврстина, убав

Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Сите добра се

торба повторно 022717 нова жешка женски мали размавта торба дама торба

yesetn торба 060217 нови cansual платно жените еден рамо tote торба

Опис : Материјал : Стп Кожа Димензии : Должина : 26cm ,Дебелина : 10см ,Високи : 17cm ,Tote Максимална : 7cm Рамо ремен

За Стоки Приемот На објектот е строго селектирани и пакувани во оригиналната состојба пред превозот...

Имајте на ум 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 ИнченЗабелешка 2 : Поради различни производство серии, може да има отста

Dispalang Животинско Жените Чанта Пердув Печатење Дами Големи Рамо Кеси Лето Плажа Торба Девојки На Повик Tot

За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прил

торба повторно 010817 жените мода еден рамо crossbody торба

Please wait...