0
clear
  • SISHION Жените Шамија 60cm*60см Polka Точка Дами Плоштадот Шамија Имитира Свила Марами Стјуардеса Водителка Дами Канцеларија Neckerchief
  • -20%
  • -20%
SISHION Жените Шамија 60cm*60см Polka Точка Дами Плоштадот Шамија Имитира Свила Марами Стјуардеса Водителка Дами Канцеларија Neckerchief

SISHION Жените Шамија 60cm*60см Polka Точка Дами Плоштадот Шамија Имитира Свила Марами Стјуардеса Водителка Дами Канцеларија

DEN 280.80
DEN 197.00

Достапност
Производот е достапен


Модел Бр. : SD0015;
Тип : Европската Гроздобер;
Материјал : Полиестер ;
Боја Опции : Црна, Бела, Црвена, Виолетова
1. Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купат. Ако имате било какви прашања во врска со тоа, ве молиме оставете порака за да ми каже вашата тежина и височина, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина!
2. Имате најмногу 7 дена од денот на приемот да побара наплата или размена за нов еден во случај ако добиете дефектен производ.
3. Вашите задоволства и позитивни повратните информации се многу важни за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратните информации.

Кон својствата

Големина:
60cm
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Должина:
60см-80см
Број На Модел На:
SD0015
Марами Тип:
Шамија
Шаблон Тип:
Dot
Бренд Име:
Sishion
Материјал:
Rayon,Полиестер
свила шамија жените Материјал :
Полиестер
echarpe Големина :
60cm*60см
Сезоната:
Лето Есен Пролет Зима;
echarpe femme Боја :
Црна, Бела, Виолетова, Црвена
женска марами Стил:
Гроздобер;

Производи во категоријата

Карактеристики Изградена од страна руно материјал Дизајниран врз основа на луѓе се соочуваат преглед,

големина : за : 125*22cm Топло Совет : 100% во вид на снимање ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефект

Направени од врвен квалитет faux крзноДа ја надградите вашата јакна, исто така, може да се направи како ша

KYQIAO Главата hijab шамија 2018 mori девојки есен зима Јапонски стил краток домот долго комбинација tassels марами

[AETRENDS] 2017 Нови Зимски Poncho Кашмир се Чувствуваат Шамија Жените Двострано Марами Мода Кејп Z5466Описи : Матер

Информација За Производот : 1.Големина : 90*90cm.2.Материјал : Сатен(полиестер).3.Боја : Црвена, Кафе,Езерото Си

Answer : ___________________________ Note : 50pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Добредојдени се Меша трговија на Големо, 500pcs ед

Природни Raccoon крзно јака крпа должина 80см / ширина 16cm / 19cm Индивидуализира 70cm / 75см / 90cm

Опис На Производот2016 Нова Мода есенлето мраз свила Шамија жените зима и топло Tassel Шамија Заврши Shawl мара

(1)Материјал : 100% Памук(2)Големина : 55cm*55±1cm)(Тоа ќе има грешка за Големината,Можеби тоа не е extactly)(3 )Боја : Ка

___________________________________________________________________100% Свила Главата Муслимански Шамии Исламската Жените Hijab Џерси Шам

Трговија на големо директно од фабрика,на Најновите дизајн,одличен квалитет со најниска ценамешан диза

започнетекрајотШамија должина : 130cmШирок : 12cmВе молиме да се разбере постоењето на чиста прирачник за ме

Димензии : Должина 160cm Width50 cmнарачате повеќе од 2 парчиња сега може да се испрати бесплатен дар ! !Ви благо

Опис : Материјал : 100% Свила СатенскиГолемина : 106x106cm (грешка опсег 13cm)Edge : Валани Рака1.Нарачки ќе се испраќ

Answer : ___________________________ Note : 50pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Добредојдени се Меша трговија на Големо, 500pcs ед

Направен од висок квалитет на висока густина faux зајакот крзноСупер мека и мазна Погоден за повеќето јак

[POBING]Луксузни Жените Poncho Кашмир Вештачка Волна Шамија Везови персоналните Poncho Кејп Блок Проверете Ќебе

Направени од високо густина faux зајакот крзно, многу мазна и мекаОваа јака се користи за стојат јакаПост

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012сега ажурирани одделение како компани

Marte&Joven Мода Флорални Везени Памук Розова Шамија Stoles за Жените Пролет, Есен и Топло, Долго Преголеми Shawls О

2017 Нов Моден Бренд Women Прстен Шамија Гроздобер Coffer Боја на Цвет Јамка Марами Мода Дама Подарок Shawls голем

Добредојдовте на нашата продавница !Ова е нашата продавница линк : http : / / www.aliexpress.com / store / 1148322100% точно з

Стегање барања за weibo, бидејќи секој човек е различен, да го прифати custom) во следнава слика шамија должин

( 4 )Можеме да го прифатиме врати ако постои било каква квалитет проблем за стоки : 23 работни дена по вие и

FOXMOTHER 2017 Нова Мода Бела Фолија Злато Кактус Шамија За Женска(1)Материјал : Viscose(2)Големина : 70cm*180cm (Тоа ќе им

Please wait...