0
clear
  • кавга Т Кошула Жените Облека 2017 Нови Femininas turtleneck Т-Маица Долг Ракав Tshirt Tees Женска Блузи Секојдневен Tee Кошула Femme
  • -20%
  • -20%
кавга Т Кошула Жените Облека 2017 Нови Femininas turtleneck Т-Маица Долг Ракав Tshirt Tees Женска Блузи Секојдневен Tee Кошула Femme

кавга Т Кошула Жените Облека 2017 Нови Femininas turtleneck Т-Маица Долг Ракав Tshirt Tees Женска Блузи Секојдневен Tee Кошула

DEN 816.00
DEN 424.00

Достапност
Производот е достапен


Големина на Табелата биста 33 ракав 62 должина 69.5 рамо 27 Rayon 93% се водат 7%
 
Производот се мери во "cm".
1 инч = 2.54 СМ, 1 CM = 0.39 инчен големина може да се 1-3 CM грешки поради прирачник measuremt

Кон својствата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Бренд Име:
WAITSUN
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Број На Модел На:
БХ~5F~503~Б~22~2082
Јака:
Turtleneck
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Стил:
Канцеларијата Дама

Производи во категоријата

OLGITUM 2018 Лето Жешка Жени Мода Назад Шлиц Сомот Култури Блузи Кратко Sleeve Тмаица Дами Круг Вратот Velour Крато

Во моментов,што може да се плати со Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер...

Материјал : Tshirt направен од 100% памук, Преку специјални занает обработка направи Дише и Апсорбира потта п

Пред да поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека големината е погодна за вас.Answer : ___________________________ Note :

За Да Ги Прилагодите 1 Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.ве молиме контактирајте с

Ние Seiko секој детал, Секоја игла, На прва линија ....Забелешка : овие податоци е прирачник за грешка при мер

ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Забелешка : Поради разлик

Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 12 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАН

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големинат

Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела бил

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен Ве молим

Ние Seiko секој детал, Секоја игла, На прва линија ....Забелешка : овие податоци е прирачник за грешка при мер

Please wait...