0
clear
  • Colorfull 15ml килибар стаклено шише со редуктор dropper и подесувате евидентно капак, килибар етерично масло шише SL23
  • -20%
  • -20%
Colorfull 15ml килибар стаклено шише со редуктор dropper и подесувате евидентно капак, килибар етерично масло шише SL23

Colorfull 15ml килибар стаклено шише со редуктор dropper и подесувате евидентно капак, килибар етерично масло шише SL23

DEN 7680.00

Достапност
Производот е достапен


1 : 15ml килибар стакло етерично масло шише со подесувате евидентно капа,15ml браун стаклени шишиња со пластични капаци
2. Капацитет : 15 ml, 15 cc, 1/2 оз
3. Боја на шишето : килибар
4. Caps се достапни во бела и црна боја.
5. Употреба : етерично масло, арома масло, течноста козметика
6. ние, исто така, имаат јасни, сина, зелена, мраз сина шишиња за 15ml.

Кон својствата

боја:
зелена, јасно, сина, кафена
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ML
Бренд Име:
linxikeji
Број На Модел На:
SY23

Производи во категоријата

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Точка Име : Крем шишеБоја : како се покаж

Материјал на шишиња : стакло Материјал на капа : пластични Боја на шишето : белата Боја на капа : бела sprayer

Материјал на шишиња : стакло Материјал на капа : алуминиум Боја на шишето : јасно Боја на капа : црна лосио

Име : крем тегла Шише : тркалезна форма,сјајна црна Капа : сребро Капацитет : 30g Материјал : стакло Употреб

Боја На Толеранција : Преземени се сите photoes од страна на самите себе Ние исто така нудиме прилагоди мувл

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Увозни давачки, даноци и давачки кои не

Име : dropper шише Шише : тркалезна форма,злато Dropper капа : сјајна злато на roundthread, завртка капа Капацитет : 30ml

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ?A : Ние преку шприц и дува калапи се спе

За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА

Функција : Висока темна отпор, овие шишиња може да се користи за да содржи етерични масла подобро отколк

5 oz стакло етерично масло шише, стаклено шише 15cc,промоција стаклени шишиња трговија на големоТрговија Н

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ?A : Ние преку шприц и дува калапи се спе

2 cm Висина : 6 cm За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и ко

Објект 's Опис и производите 's Photoes : 20ml високоодделение стакло +магла спреј пумпаITEM / КАПАЦИТЕТВИСИНА(H)ДИ

Материјал на шишиња : стакло Материјал на капа : пластични Боја на шишето : црна матирано Боја на капа : цр

Опис На Производот : Бесплатен Превозот 25g / ml Јасно Lucency Пластични Крем Празна Шише Црно Бела Clesr Завртка

Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.30ml зелено стаклено шише со dropper, висок квал

Име : dropper шише Шише : круг облик,кафена / amber Dropper капа : oblate латекс dropper,боја како слика Капацитет : 50мл Мате

начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т / Т се Достапни Добредојдовте да ја посетите нашата страница за да видите п

Име : dropper шише Шише : тркалезна форма,сребро Dropper капа : сјајна сребрена прстен бела латекс главата Капац

Опис На Производот : Бесплатен Превозот 25g / ml Јасно Lucency Пластични Крем Lucifugal Шише крем Лосион Pomade Пилула

50pcs 10ml црна Етерично масло шише / dropper стаклени шишиња / ароматерапијата шише Материјал : Стакло+ алумин

1.ве молиме порака ни бојата треба,инаку случаен избор ќе бидат испратени 2.понекогаш некои бои се распро

За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката ин

Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни бар

Please wait...