0
clear
  • Стилски Жените Мода очила за сонце, Топла Бренд Дизајнер Овална Сонцето Стакло Женски Повик за очила со UV400
  • -20%
  • -20%
Стилски Жените Мода очила за сонце, Топла Бренд Дизајнер Овална Сонцето Стакло Женски Повик за очила со UV400

Стилски Жените Мода очила за сонце, Топла Бренд Дизајнер Овална Сонцето Стакло Женски Повик за очила со UV400

DEN 336.00
DEN 316.00

Достапност
Производот е достапен


Ние прифаќаме различни видови на плаќање. Погоре споменатите се главните методи за плаќање.
Штом се изврши плаќањето, Aliexpress ќе се потврди на плаќање во рок од 24 часа.
Сите нарачки ќе бидат обработени и се испраќаат во 2-3 дена откако плаќање потврдена.
Нормално ние нудиме Бесплатни Меѓународни Превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet. Сепак ние не нудиме други Изразат Курир услуги со мала надокнада.
Сите купувачи имаат одговорност да плати за секој дополнителен увоз/должност данок.
За промет на големо клиентот, ако вашата цел износ надминува $350, Бесплатни Меѓународни Превозот од Експрес Couriers како што се Fed Ex, DHL, EMS, Aramex ќе бидат обезбедени.
Подолу се постапка и превозот распоред за вашиот референца.

Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
6.3 cm
Леќа Ширина:
6.8 cm
Оптички Леќи Атрибут:
Од тебе
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Стил:
овална
Леќи Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
МАСКА ИДОЛ
леќи во боја:
црна, Кафеава
Пакување:
Тешко Кутија Заштита, Меур Заврши Заштита
Погодни Прилики:
Возење, Риболов, Качување, Забава, Патувања, Отворено Спорт

Производи во категоријата

Производ себе без никакви бренд логоПрво, на пакувањетоЦената за гол огледало цени (еден пар OPP кеси нез

Производот Се Покаже Модел Бр Материјал Рамка ширина Мост со ширина Леќа ширина Леќа висина Храмот долж

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Ако овој објект е во вашиот посед

2017 модна ревија стил очила гроздобер " очила со тркалезни очила за сонце Транспарентен очила за сонце.

До 2015 Мажите Поларизирани очила за сонце АлMg на Жито Дизајн HD Возење Очила за Сонце Очила За Мажи Oculos De Sol

започнете Цена : $9.28 Цена : $5.70 Цена : $11.03 Цена : $10.18 Цена : $6.99 Цена : $12.29крајотЖените очила за сонце Мачка Оч

Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина Ве молиме пратена епошта до нас.Во момен

La Vie Брендот Smart Оригинални Нов Дизајн Магија очила за сонце LCD Поларизирани Леќи Прилагодливи Transmittance Те

Please wait...