0
clear
  • 6.8 L карбонски влакна цилиндар чизми за макбаскет или лов
  • -20%
  • -20%
6.8 L карбонски влакна цилиндар чизми за макбаскет или лов

6.8 L карбонски влакна цилиндар чизми за макбаскет или лов

DEN 2491.68
DEN 1869.00

Достапност
Производот е достапен

Секој кој споделување на нашиот Aliexpress врска со вашите пријатели на Facebook ,Скопје, Pinterest, VK,Twitter или Instagram и да соберат десет сака да добиете $10 купон со екранот, купонот може да се користи кога ќе се трошат $300 или повеќе еднаш во нашата Aliexpress продавница.
Компанијата Информации
Shenyang Acecare Technology Co. ACECARE ТЕХНИКА се занимава со увоз и извоз на висока
притисок на гас цилиндри производи, машини & опрема како што се Надворешни Шут Експлозија Машина, Внатрешна
Шут Експлозија Машина, Ролери Табела, Слика Линија За Производство, Индукција Греење На Печка, Цврстина Тестирање
Машина, Дигитални Dynamometer, Вратот Прстен Машина, Дното Притискање На Машина, Фотоелектрически Директни Читање
Spectrometer, Трансформатор, Рамни Мелничката Крајот Машинската, Цевки Машина За Сечење, Цевковод Свиња, Мотокар,
Провира Машина, Влечете Синџир На Производот, Сензор Производ, Канцелариски Мебел, Црвено Вино, Плута Линија За Производство,
Челик Шут Производ, Челик Шут Линија за Производство, LNG Растенијата Проект, Хлор-Алкално Растенијата и неколку други.
ако не,нареди количество може да се разговара со нас. се наоѓа во Shenyang кој е главниот и најголемиот
градот на Liaoning провинција во североисточниот дел на кина.
Ние, исто така, сопствен задоволство на обезбедување на сите видови на Струг, како машина за Дупчење, фреза, Мелница
машина, Конвенционалните струг, ЦПУ струг и други струг машини
Ние, исто така, служи како агент за увоз & извоз бизнис, спроведувањето на целосни сетови на инженерски проекти
и дома и во странство. Ние, исто така, дизајн и развој во согласност со клиенти барања. Не MOQ ограничен. Опис На Производот
Нашите висок притисок во цилиндарот е опкружено со ЧЕТИРИ-ДИМЕНЗИОНАЛНИ ТРИ-ВРЕТЕНО ликвидација на машина со СИМЕНС систем
Производ Слики
Процес На Производство
Пакување & Испорака
Рок на плаќање :
Т/T, Western Union, Paypal, L/C
Трговија термин :
EXW или ФОБ или ЦФР или CIF или КПТ или ЦИП
Пакување детали :
Дрвена кутија, Ply-дрво кутија, Картонска кутија, Палети
Време на испорака :
Тоа зависи од купување на количеството и состојбата состојба, ако производите се достапни во склад, може да се организира испорака многу наскоро, или неколку дена по добивањето на депозит.
Изложбата
Нашите Клиенти
Сертификат
Сертификат
ПЕТ ЅВЕЗДИ КОМЕНТАРИ
.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали.
Ние ќе ви одговори што врати ПОБРЗО. До денес, ние
се извезени производи во многу земји како што се САД, Бразил, велика БРИТАНИЈА, Аргентина, Перу, Турција, Чиле, Индонезија,
У А Е и многу повеќе. цел :
Доколку нарачаните производи се во акции.

Кон својствата

Употреба:
Оган Безбедност
Бренд Име:
Acecare
Број На Модел На:
Ракавици и капа
Употреба:
За 6.8 L карбонски влакна цилиндар

Производи во категоријата

До денес, ниесе извезени производи во многу земји како што се САД, Бразил, велика БРИТАНИЈА, Аргентина, П

Ние, исто така, дизајн и развој во согласност со клиенти барања се наоѓа во Shenyang кој е главниот и најголе

Опис на производот Со Вентил Евтини со Gauged Вентил 2 Ние, исто така, дизајн и развој во согласност со клиен

Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контакт

Доставени датум, најверојатно, ќе биде 12 месеци во 15 година од животот на резервоарот Не MOQ ограничен...

5 Провира Нашите висок притисок во цилиндарот е опкружено со четиридимензионални triaxial ликвидација на м

Ние ќе ви одговори што врати ПОБРЗО Опис на производот Целата постави нови 9 L EN12245 airgun висок притисок гас

Секој кој споделување на нашиот Aliexpress врска со вашите пријатели на Facebook ,Скопје, Pinterest, VK,Twitter или Instagram и

Ние, исто така, сопствен задоволство на обезбедување на сите видови на Струг, како машина за Дупчење, фре

Ние ќе ви одговори што врати ПОБРЗО.5 исполнет со компресорКомпримиран воздух е горивото кое сили вашио

Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контакт

ИзложбатаНашите КлиентиСертификатПЕТ ЅВЕЗДИ КОМЕНТАРИ се наоѓа во Shenyang кој е главниот и најголемиотгр

Компанијата ИнформацииShenyang Acecare Technology Co.ИзложбатаНашите КлиентиСертификатСертификатПЕТ ЅВЕЗДИ КОМЕН

Ние, исто така, дизајн и развој во согласност со клиенти барања.Ние ќе ви одговори што врати ПОБРЗО ACECARE Т

цел : Доколку нарачаните производи се во акции.Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве м

Хидро тест бара на секои 35 години.Нашите висок притисок во цилиндарот е опкружено со ЧЕТИРИДИМЕНЗИОНАЛ

До денес, ниесе извезени производи во многу земји како што се САД, Бразил, велика БРИТАНИЈА, Аргентина, П

Ние ќе ви одговори што врати ПОБРЗО.ИзложбатаНашите КлиентиСертификатПЕТ ЅВЕЗДИ КОМЕНТАРИ До денес, ни

Please wait...