0
clear
  • Модерната ретро стакло Pendant Светилки транспарентно стакло абажур светилка 110V/220V општи E27 ресторан студија Pendant Светла
  • -20%
  • -20%
Модерната ретро стакло Pendant Светилки транспарентно стакло абажур светилка 110V/220V општи E27 ресторан студија Pendant Светла

Модерната ретро стакло Pendant Светилки транспарентно стакло абажур светилка 110V/220V општи E27 ресторан студија Pendant Светла

DEN 2000.64

Достапност
Производот е достапен


Упатство За Купување :
1.Светилки НЕ е вклучена.
2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на pendant светлина пред да го купат.
3.Ако имате било какви проблеми за оваа точка.ве молиме контактирајте со нас на прво место.
4.Ние нудиме замена за било скршено дел .(бесплатен превозот)
Оваа продавница е препорачливо со Lumiled светилки, ве молиме кликнете на сликата за да ја купи
За Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по плати цел, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За Испорака :
1. Многу од земјата Бесплатен Превозот (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки ќе се испрати во рок од 3 дена. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Ние ќе го Заштити вашиот Корист!
За повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
2. ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации , ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме ќе го реши тоа и да ви даде најдоброто решение.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Wattage:
No bulbs
Тип На Објект:
Pendant Светла
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо,Алуминиум
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Бренд Име:
LFWEIYK
Абажур Боја:
Бела
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Стакло Камен
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
ретро лустерот
Заврши:
Полиран Бакар
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Без Да Се Префрлите
Тип На Објект:
Pendant Светла
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Линија Должина:
1.1 m
База Тип:
E27
Примена:
Дневна соба Dinning Спалната соба Бар Крпа Продавница
Напон:
AC90-260V
боја:
Транспарентно Стакло
пакет:
без lumiled сијалица
Големина:
Дијаметар 14CM/18CM/20CM/25CM

Производи во категоријата

Земјата droplightМатеријал : Ковано железоБоја : (КАКО што е прикажано)Напон : 90265 VИзвор на светлина : E14 X8 (не в

Додатоци доаѓаат со 3monthwarranty Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на о

>>>ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ Димензии : 12cm Материјал : Метал, Цемент и Цемент Моќ Оценка : 110 V250 V Напон : 3140 W

Династија Железо Серија Pendant Светла Модерна Гроздобер LED Виси Светилка Едноставен Декоративен Ресторан

Модерната LED Pendant Светлина за Кујна трпезарија Кристал Pendant Светилка за Кафе Куќа Спалната соба Суспензи

.Индустриски правец виси светла Ветрот ване кабелот pendant светилка Индикатор droplight железо Плоштадот гроз

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Гаранција1 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДА

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата п

(Освен некои земји и APO / FPO) .Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред ти

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Модерната геометрија Pendant Светла Lamparas Трпезариска Соба Дневна Соба Светла LED Pendant Светилка за Осветлува

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние само брод да се потврди цел адреси Ние ќе ги сноси сите пре

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

, специфични причини и др Товарни ќе се носат од страна на двете страни во половина; Ние ќе ги искористим

Северна Црна Кристалните Лустери Класичен LED Класичен Лустерот Дом за Живеење Осветлување Lustres Де Sala,Сј

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

ГОЛЕМИНА : Кол 20cm / Кол 30cmИзвор на светлина : E27*1 (сијалица не е вклучена)Тежина : 2 KG / 3 KG

Please wait...