0
clear
  • Модерна 3D Позадини ПВЦ Водоотпорен Винил Декоративни Филм Само Лепило Ѕид Трудови За Кујнски Мебел Налепници Дома Декор
  • -20%
  • -20%
Модерна 3D Позадини ПВЦ Водоотпорен Винил Декоративни Филм Само Лепило Ѕид Трудови За Кујнски Мебел Налепници Дома Декор

Модерна 3D Позадини ПВЦ Водоотпорен Винил Декоративни Филм Само Лепило Ѕид Трудови За Кујнски Мебел Налепници Дома Декор

DEN 1458.72
DEN 1036.00

Достапност
Производот е достапен


[xlmodel]-[custom]-[8888] Повеќе Информации
Модерна 3 D Позадини ПВЦ Водоотпорен Винил Декоративни Филм Само Лепило Ѕид Трудови За Кујнски Мебел Налепници Дома Декор
Опис Материјал : ПВЦ
Објектот Големина : 5m *10m / 60см
Карактеристики : самолепливи, Водоотпорен, Отстранлив,Водоотпорен,Добра Lightfastness,Еко-пријателски,Трајни
Примена Опсег : Мебел Налепници,За Чад Издувни гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел , Дневна Соба, Спална соба, Мебел, реновирање, во ЖИВО позадина, Coffee house
Земете Забележав
Клиентите од Бразил би сакал да брод од експрес, ве Молиме да обезбеди ме вашиот CPF или CNPJ Бр. под ред!
ПОВРАТНИ информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
1.Политика на враќање детали :
Купувачите можат да добијат делумна наплата, и да ги item(s) ако тие не се како што е опишано, или се поседува секој квалитет на прашања од страна на преговарање директно со продавачот
2.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Кон својствата

Димензии:
60cm Х 5м, 60cm X 10m
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,самолепливи,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Површински Третман:
Светлината Одраз
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ZCX-52404-1
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Хартиените Тапети
ѕидот трудови дома декор дневна соба:
5M/10M позадини

Производи во категоријата

De Papel parede Ретро Позадина Слива Цвет Кинески стил позадина,ресторан дневна соба троседот ТВ ѕидот во спал

Сопствени 3 D мурали,Езерото Шуми Водопади Дрвја Националниот Парк на Природата позадини, дневна соба со

Обичај Уште од животот Вино, Свеќи Овошје Вазна Храна позадина,хотелски ресторан, бар дневна соба ТВ тро

Сопствени 3 D mural,3 d сликање, две убави девојки de papel parede ,дневна соба ТВ ѕидот во спалната соба позадина.

На сопствени 3 D мурали,Европски стил шема на Кипар de papel parede,хотел книга продавница дневна соба троседот

Најновите сопствени 3 D големи mural,Ретро Европската архитектонски Ангел по скалите ,дневна соба во живо п

Сопствени 3 D мурали,модерен град на зајдисонце со светлина патеки,ктв бар позадина ,дневна соба со софа

Сопствени 3 D мурали,Убава водопад во шумата, дневна соба ТВ троседот ѕид деца спалната соба пејзаж ѕид mur

Обичај Божиќ Топки 3d модерна позадина de papel parede,кафе, продавница, ресторан, хотел трпезарија тв ѕидот во

Роуз позадина,Поставен на злато, сјајна рози ,ретро шема за дневна соба и спалната соба ресторан позадин

Сопствени 3 D мурали,Транспарентни убави сон цвет под ведро сјајот de papel parede, дневна соба со софа на ТВ во

Сопствени 3 D мурали,Шарени Паун птица влезот de papel parede,хотел, ресторан, дневна соба со софа ТВ ѕидот во сп

Сопствени 3 D мурали, Рачно насликани шарени пердуви на бела позадина.,дневна соба троседот ТВ ѕидот во с

На сопствени 3 D мурали, 3 D Ретро Европски стил виси лозата de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спална

На сопствени 3 D мурали, Вектор цртан филм животинско дрво децата соба de papel parede, дневна соба со софа на ТВ

Обичај mural позадина стереоскопски 3d,Текстура Виолетова кожа позадина,дневна соба со софа на ТВ на ѕид ку

Обичај огромни мурали,Водопади Шуми Камења Мов Природата позадина,хотел дневна соба троседот ТВ ѕидот

Сопствени 3 D мурали,свежи и убави жолти рози една пупка само подготвени да пукна, дневна соба со софа на

На сопствени 3 D мурали,свеж зеленчук и конзервирана, кафе ѕид ресторан кујна со трпезарија ѕид позадина

Обичај Децата цртан филм мурали, три симпатична цртан филм ној de papel parede, дневна соба со софа на ТВ на ѕид

Сопствени 3 D мурали,убава рози розова боја вазна на Цвеќе de papel parede,дневна соба со софа на ТВ во спалната

Обичај ретро позадина,Апстракт црни и бели цвеќиња,3 D мурали за дневна соба и спалната соба хотел КТВ ѕи

Обичај тапети за ѕидови 3 г,Египетската mural позадина,хотел бар дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната

Обичај mural,Едноставни модни маслото цвеќиња позадина de papel parede,хотел дневна соба ТВ троседот ѕид девојки

Драги пријатели, добредојдовте на пребарување, изберете и да се купи Таванот позадина е прилагоден Мате

На сопствени 3 D мурали, 3 D Сина љубовник естетски 3 D стерео mural , дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната с

Please wait...