0
clear
  • Ru Лаптоп Тастатура За HP DV7-6000 DV7-6100 6101TX 6151TX 6153TX 6C40 6050TX 6C80 6200 6070CA Црна Нов руски
  • -20%
  • -20%
Ru Лаптоп Тастатура За HP DV7-6000 DV7-6100 6101TX 6151TX 6153TX 6C40 6050TX 6C80 6200 6070CA Црна Нов руски

Ru Лаптоп Тастатура За HP DV7-6000 DV7-6100 6101TX 6151TX 6153TX 6C40 6050TX 6C80 6200 6070CA Црна Нов руски

DEN 806.40

Достапност
Производот е достапен

Ali Express Стандард Превозот Бесплатен превозот во светот,Повеќето земји транспорт 12-45 дена, некои земји ќе бидат различни. Ако ние не добиете пакет рок од 60 дена, ние или може да испрати нов пакет или добие целосна наплата. Напомена : Објавен е физичка карта, ве молиме проверете на сликата, ако ја прими стоката по изгледот, завртка колона позиција и така не е иста како и враќање товарни купувачи мечка Информации :
Нов висок квалитет на тастатура
производителот компатибилен
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга. Се враќа : Неисправни производи може да се менува за време на гаранцијата.

Кон својствата

Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
GZEELE
Број На Модел На:
DV7-6000
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
верзија:
Ru
Гаранција:
3 месеци
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
Материјал:
ABS

Производи во категоријата

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Нов лаптоп, ЛА латински или СП шпански тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред праткат

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

две боја: црно не светлото сребро имаат осветлувањеСостојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

Нова го Замени лаптоп тастатура За Леново IBM T431s T440 T440p T440s НИ распоред на тастатураОбјектот спецификитеЈ

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

Please wait...