0
clear
  • 10Pcs/многу 3.5 Екран на Допир За Алкател Еден Допир ПОП Ц1 OT4015 4015 4015X Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет
  • -20%
  • -20%
10Pcs/многу 3.5 Екран на Допир За Алкател Еден Допир ПОП Ц1 OT4015 4015 4015X Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

10Pcs/многу 3.5 Екран на Допир За Алкател Еден Допир ПОП Ц1 OT4015 4015 4015X Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок

DEN 1164.00
DEN 1106.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Алкател Еден Допир ПОП Ц1 OT4015 4015 4015X
Екранот:
3.5
Бренд Име:
AQIOU
Компатибилен Бренд:
Алкател
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
За Алкател Еден Допир ПОП Ц1 OT4015 4015 4015X Екран на Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Производи во категоријата

100% Тестирани Висок Квалитет За Samsung Галакси Core 2 СМG355 G355 Екран на Допир Digitizer Стакло Замена на Делови Напо

ЕПА Technology Co.,Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на инду

T221 Сензор Телефон Замена на Делови За ZTE Сечилото AF3 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел ; Со Следење на Број

За Xiaomi Mi А1 Mi A1 MDG2 Екран на Допир+tools Стакло Digitizer Сензор Touchpad Замена Пред Glass екран на Допир Панел на Допир

За Xiaomi Redmi Забелешка 5 A Hongmi 5 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM Екран на Допир +tools екран осетлив на допир Пред Glass екран

За Philips Xenium W8510 Екран На Допир Digitizer Предниот Панел Стакло Сензор Замена Црна Боја Бесплатен Превозот +Ал

За Моделот : За Prestigio Multi Phone PAP5517 PAP 5517Со цел не да го одложи вашата нарачка аранжманот ,ве молиме љубезно в

За Модел : 5.5" За BQ BQS 5502 BQS5502 ЧеканВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и д

Компатибилна со Моделот : За DOOGEE X6 / X6proВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% прове

> Не го изложувајте батеријата на влага и вода, не го стави на висока температура средина.Црна, Бела За Meiz

Компатибилна со Моделот : За Алкател Поп C9 OT7047Со цел не да го одложи вашата нарачка аранжманот ,ве молиме

ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Колет,која е бесплатна Во принцип,тоа се п

За Модел : За Ngm Wemove ЧудоСо цел не да го одложи вашата нарачка аранжманот ,ве молиме љубезно ве молиме да г

За Xiaomi Redmi 3 S 3 S Redmi 3 Про Екран на Допир + tools Digitizer сензор екран осетлив на допир digitizer сензор предниот пане

За Meizu М5 Note / Meilan Note5 Забелешка 5 на Екранот на Допир +tools екран осетлив на допир Пред Glass екран на Допир Па

За Xiaomi MI 5 X MI5 X Екран на Допир+tools Стакло Digitizer Сензор Touchpad Замена Пред Glass екран на Допир Панел на Допир Се

Please wait...