0
clear
  • SKQIR Мода Стетоскоп Медицински Ѓердан од Злато Синџир од Нерѓосувачки Челик Круг Pendant Медицински Накит За медицинска Сестра Студент Подароци
  • -20%
  • -20%
SKQIR Мода Стетоскоп Медицински Ѓердан од Злато Синџир од Нерѓосувачки Челик Круг Pendant Медицински Накит За медицинска Сестра Студент Подароци

SKQIR Мода Стетоскоп Медицински Ѓердан од Злато Синџир од Нерѓосувачки Челик Круг Pendant Медицински Накит За медицинска Сестра

DEN 225.12
DEN 203.00

Достапност
Производот е достапен


dianxiaobao_1
dianxiaobao
ПРЕВОЗОТ
* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена. Вие ќе бидете информирани on-line откако е предаден и следење на информации обично ќе биде надграден во рок од 72 часа.
* Сите предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail или друг пост начин, кој вообичаено трае 30 - 60 работни дена да пристигнат.
* Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот.
ПЛАЌАЊЕ
* Ние го прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
* Плаќање треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на цел ПОСВЕТЕНОСТ
* Да извозот на високо квалитетни стоки од ориентот на конкурентна цена за вас.
* Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис.
* За да се зголеми нашата интернационална купувачот на профитабилноста и конкурентноста.
* Почитување на принципот на "Супер квалитет, задоволителна услуга", стремејќи се тешко да се биде добар бизнис партнер.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SKQIR
Стил:
Канцеларија/кариера
Број На Модел На:
NK-17103
Pendant Големина:
36*30мм
Функција:
Декорација
боја:
Злато/Розово Злато/Сребрена
Pendant Големина:
како Слика
Синџир+pendant должина:
47cm
Пол:
унисекс,жени,мажи,девојки
Style1:
круг pendant
style2:
Нерѓосувачки Челик
Style3:
Ѓердани & Приврзоци
Style4:
Медицински Накит
Style5:
стетоскоп ѓердан
style6:
медицински студент подароци

Производи во категоријата

Материјал : Алуминиум Големина : P=50+7cm Тежина : околу 80g Квалитет : 1pc / многу Забелешка : Поради рака мерка,

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

Pendant Големина : 3.4*5.0 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 30 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач

12 Парчиња / Многу Двојна Риба Керамички Ѓердани Монистра Камен Шарм Приврзоци Долго Tassel Ѓердан Ткаат Си

108 мала долг ѓердан Природен камен Мат црна оникс Тигар око монистра Черепот Tassel Ѓердан за мажи жени јог

Ѓердан ID : 6321 25% ПОПУСТ парче 4.98 100 25% ПОПУСТ парче 4.98 100 40% ПОПУСТ парче 4.60 100 25% ПОПУСТ парче 5.11 100 25% ПОПУСТ п

Накит Тип Pendant ЃерданРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverPendant Големина 34*19mmПовод Подароци, Партија, Ан

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

SOITIS Класичен Мажи Жени Крстот Pendant Христијанската Религија Ѓердан од не ' Рѓосувачки ЧеликЛинк Синџир Ѓ

Браун природни барок слатководни бисер&школка влакно ѓердан жените pendant ѓердан накит во сребрена тока з

30 парче / многу Керамички Приврзоци Ѓердан Долго Tassel Beaded Цвет Изјава Шарм Џемпер Синџир Ѓердан Жените Мо

Боја : Сина Материјал : Опал Камен / 925 Sterling Silver Стил : Hamasa Рака Накит Должина : 14mm*24mm Тежина : 1.8 g

Цвет Форма Работа ID Закачалка Прилепува Pendant Ѓердан 18mm Snap Копчето Накит Прилепува Ѓердан За Предвремени

2018 Мода Долго Златна Боја од не 'Рѓосувачки Челик Ѓердан за Мажи Jewlery Дрвото на Животот Ѓердани Приврзоц

Топло Препорачувам ID : 6766Име : 925 sterling silver pendant ѓердан за жените Големина : Прилагодлив,4145см Носи Повод : Св

Нова Романтична Дизајн Прилично се Зголеми Светат во Темница Pendant Краток Ѓердан Љубовникот Подарок Нак

Нашите производи се направени со најдобри техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 годи

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако ви треба други синџир, ве молиме оставете порака во ред,

Please wait...