0
clear
  • Бебе Бамбус Јадења Деца Садови Со Вилушка Лажица Дете Хранење Dinnerware Поставите Младата Чаши Плоча Деца Прибор T0511
  • -20%
  • -20%
Бебе Бамбус Јадења Деца Садови Со Вилушка Лажица Дете Хранење Dinnerware Поставите Младата Чаши Плоча Деца Прибор T0511

Бебе Бамбус Јадења Деца Садови Со Вилушка Лажица Дете Хранење Dinnerware Поставите Младата Чаши Плоча Деца Прибор T0511

DEN 417.12
DEN 355.00

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Материјал : бамбус влакна
Дизајн : бебе хранење јадење
Возрасна група : во текот на 3 месеци
Боја : лавот/мечка/koala/був/крава
Пакет : 1 сет садови
Направи на безбеден и природен бамбус материјал.
Симпатична цртан филм животинско печатење, шарени и убави.
Лесно да се чисти.
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
Уживајте во вашиот добро време!
Почитувани пријатели, Ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7 -10 дена преку Aliexpress. За плаќање Ние прифаќаме alipay тука. Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата. За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Се очекува некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашата адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. За повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ве молиме контактирајте со нас на : 1. Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от). Ние ќе се најде на најниска цена за вас! 2. Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.

Кон својствата

Тип:
Dinnerware
Возрасна Група:
Бебињата,> 3 месеци
Функција:
dinnerware сет
Број На Модел На:
T0511
Бренд Име:
TONICHELLA
Материјал Функција:
bpa free
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
бамбус
Класификација:
dinnerware сет
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Бамбус Влакна
дизајн:
бебе хранење јадење
Возрасна Група:
во текот на 3 месеци
боја:
лав/мечка/koala/був/крава
Пакет:
1 сет садови

Производи во категоријата

Материјал : 1 сад : ПОЛИПРОПИЛЕН полипропилен, висока температура отпор 110 ° ~20°.2 морон : TPE смола, висока т

Опис : Погодна за деца од 2 до 12 години.Ве молиме не користете микробраново загревање, не се вари со висок

Бебе Сад Хранење Вшмукување Чаша Плоча BPA Free 304 Нерѓосувачки Челик Сад со Капак Пополнување Вода се Задр

Бебе Хранење Силикони Плоча Placemat Морон се Лизгаотпорни Водоотпорен Храна Снек Мат Садови Сад Вечера По

Бебе Учење Јадења Со Вшмукување Чаша Им Помогне На Сад Температурни Сензори Лажица Вилушка Садови Деца

Нов Висок Квалитет, Висока Температура Отпор Керамички Јадења Чорба СупаЈадења Оган Stockpot,Јадења,3 L / 4 L /

Бебе Деца Прекрасна Цртан филм Автомобил Форма Плоча Чинија 3 КОМПЈУТЕРИ на Децата прибор за на маса во

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Висока Температура Отпорни Соодветни за деца да се научат да јад

Please wait...