0
clear
  • CNSPEED Црна AN8 Директно Вртливата Масло Гориво Гас Линија Црево Крајот Адаптер Брз Проток на мазут Плетенка Црево Фитинг MS101286
  • -20%
  • -20%
CNSPEED Црна AN8 Директно Вртливата Масло Гориво Гас Линија Црево Крајот Адаптер Брз Проток на мазут Плетенка Црево Фитинг MS101286

CNSPEED Црна AN8 Директно Вртливата Масло Гориво Гас Линија Црево Крајот Адаптер Брз Проток на мазут Плетенка Црево Фитинг MS101286

DEN 153.60
DEN 146.00

Достапност
Производот е достапен

modname=ckeditor
Вртливата црево крајот
Нашите вртливата руралните краеви се изработени од лесен алуминиум,вртливата 360° за да се зголеми црево инсталација овозможувајќи за брз усогласување на завршува по црево собрание,Тие поседуваат уникатен коси дизајн обезбедување на лесно собранието, а исто така нуди 37° аглеста запечатување површината која гарантира позитивен анти-течење печат. Овие Целосен Тек Црево Завршува прифаќа широк спектар на лесни алуминиумски НА стил адаптер и carburetor фитинзи.
Карактеристики :
Големина : AN8
Материјал : Алуминиумски Легури
Примена : Масло / Гориво / Гас Линија
Боја : Црна
Ве молиме Имајте во предвид : Сите слики Вистински снимање, мали боја & големина покаже разликата во слики!

Кон својствата

Специјални Функции:
Алуминиум
Зафатнина:
сите
Бренд Име:
CNSPEED
Година:
сите
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
алуминиумски легури
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Име На Модел:
MS101286
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Нема. на Цилиндри:
сите
Големина:
AN8
Примена:
Масло / Гориво / Гас Линија
боја:
Црна

Производи во категоријата

LZONE ТРКИУниверзална AN10 Масло Филтер Кулер Сендвич Плоча Адаптер Црна+2 ПАРЧИЊА НАЈЛОН ПЛЕТЕНКА ЦРЕВО ЛИ

AN8 Директно Фитинг 8 90 степени Вртливата Црево Крајот на Адаптерот за Полнење 1 Meter AN8 Најлон Плетенка Црн

AN12 Масло Кулер Фитинг 90 степени ПритисниЗа да Вклучите Масло Гориво Црево Крајот Anoized Алуминиумско Фити

10 Директно Црево Крајот+180 Степен Вртливата Фитинзи Црна Црево 1 M AN10 Назад Најлон мала Тежина Црево Со Пр

AN4 Anoized Алуминиумска Цевка Крајот 45 Степен Лактот Фитинг Масло Гориво ПритисниЗа да Вклучите Масло Куле

8 Anoized Алуминиумска Цевка Крајот AN8 Лактот Фитинзи 90 степени Фитинг Спроведува Црево Крајот Масло Гориво

5 Метри AN12 Универзална Сребро Црево Фитинг Адаптер Црево Линија Нерѓосувачки Челик Плетенка Масло Гори

НА 4 Црево Фитинзи Крајот Adaptors Комплет Anoized Алуминиум Сина И Црвена Црево Завршува Комплет AN4 Двојно Нерѓ

Висок Квалитет 10 FT AN44 НЕКОЈ Најлон Плетенка мала Тежина Црево Масло Гориво Црево Линија Трки Гориво Лин

НА 6 Директно Црево Крајот На 90 Степен Вртливата Масло Фитинзи Адаптер за Полнење AN6 Двојно Нерѓосувачки

10 FT AN4 Нерѓосувачки Челик Масло Црево за Гориво Црево Линија Двојно Плетенка Гориво Линија Универзален

start Isv Module Wrap9868end Isv Module Wrap9868LZONE ТРКИ M20 X1.5 3 / 416 1 / 8 NPT Алуминиум Трки Масло Мерач на ПритисокМасло Филтер Се

Универзална Алуминиум Легура Резервоар за Масло Може да се Фати на Резервоар за боја : црвена,сина,црна,

10 Масло Фитинзи Црвена И Црна 45 Степен Алуминиумско Фитинг Спроведува Масло Црево Крајот Масло Гориво Л

10 Директно Црево Крајот На 90 Степен Вртливата Црево Фитинг Крајот Масло Кулер Адаптер за Полнење AN10 Нај

За 8мм 9mm 10мм Дијаметар Мотор Искра Plug Жици Сепаратор Divider Менгеме Комплет Црното Злато Виолетова Црвена

НА 4 6 8 10 12 Масло / Гориво / Вртливата Црево Алуминиум Фитинзи Зглобот НА Монтирање Адаптер Масло Гориво з

AN4 Масло Кулер Фитинзи 45 Степен Алуминиумско Фитинг Лактот Спроведува Црево Крајот Масло Гориво Линија

AN4 Алуминиум Директно 180 Степен Вртливата Црево Фитинг Крајот Масло Кулер Адаптер AN4 Најлон Црна Црево 1 M

AN4 Машки Палка Алуминиум Заварување На Монтирање Bungs Алуминиум Крајот Брадавица 4 AN Сребро.Опис5 x AN4 Зава

AN12 Гориво Фитинзи 45 Степен Anoized Алуминиумска Цевка Крајот Лактот Спроведува Црево Крајот Масло Гориво Л

AN8 Anoized Алуминиум Фитинзи НА Монтирање 0 Степен Гориво Директно ПритисниЗа Црево Крајот Масло Кулер Црев

Дизел Гориво Инјектор 0 432 131 851 / 0432131851 / 3917040 се Вклопува 4 BT 3.9Дел број : 0 432 131 851 / 0432131851 / 3917040 Примена : за

AN8 Масло Гориво Линија Адаптер Фитинзи 0 Степен Директно Anoized Алуминиумска Цевка Крајот Спроведува Фити

НА 6 Директно Црево Крајот 180 Степен Вртливата Фитинзи AN6 од не ' Рѓосувачки Челик Црева Плетенка Масло Го

start Isv Module Wrap9865end Isv Module Wrap9865LZONE ТРКИ10 НЕКОЈА Про Лајт Црна Најлон Трки Црево за Гориво Масло Линија 350 PSI JR73

Please wait...