0
clear
  • Kpop EXO Качулка Патент со Капа EXO-L љубителите на Модата Кореја Стил Грб Унисекс Harajuku Sweatshirt Zip-Up во Сива Сива боја Црвена
  • -20%
  • -20%
Kpop EXO Качулка Патент со Капа EXO-L љубителите на Модата Кореја Стил Грб Унисекс Harajuku Sweatshirt Zip-Up во Сива Сива боја Црвена

Kpop EXO Качулка Патент со Капа EXO-L љубителите на Модата Кореја Стил Грб Унисекс Harajuku Sweatshirt Zip-Up во Сива Сива боја

DEN 1233.60
DEN 839.00

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние
лично се мери и реалноста се обиде. Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB) и висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогнеме
можете да ја потврдите големина.Ви благодариме! Големина Информации Азија Големина Биста рамо должина на ракав CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН XXS 86 33.86 39 15.35 63 24.80 58 22.83 XS 92 36.22 41 16.14 и делови 65 25.59 60 23.62 S 98 38.58 43 16.93 67 26.38 62 24.41 М 104 40.94 45 17.72 70 27.56 64 25.20 L 110 43.31 47 18.50 73 28.74 66 25.98 XL 116 45.67 49 19.29 76 29.92 68 26.77 XXL 122 48.03 51 20.08 79 31.10 70 27.56 XXXL 128 50.39 53 20.87 81 31.89 72 28.35 XXXXL 134 52.76 55 21.65 83 32.68 74 29.13 Рака мерка ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Губење на килограми 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 95 105 115 Висина
cms 150 XXS XS S S M L L XL XL 2 XL / / / 4'11" Висина
инчи 160 XS XS S S M L L XL XL 2 XL 3 XL / / 5'3" 165 XS XS S S M L L XL XL 2 XL 3 XL / / 5'5" 170 XS S S M M L L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL / 5'7' 175 / S M M L L L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL 4 XL 5'9" 180 / / / L L L L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL 4 XL 5'11" 185 / / / / L L L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL 4 XL 6'1" 190 / / / / / / L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL 4 XL 6'3" Тежина кг 88 100 110 120 130 143 155 165 175 188 210 230 250 Драг пријател ! Ако не сте сигурни која големина може да се носат . Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Мислам дека за купување

Кон својствата

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
LUCKYFRIDAYF
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Тип:
Zip-up
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
EXO XXS-XXXXL
Тежина:
0.35KG
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
боја:
црна/бела
За сезоната:
Пролет,Есен
Име на производ:
Мажите Дуксери
Оригиналното Место:
Кина
квалитет:
Висок квалитет
Печати:
EXO

Производи во категоријата

ПлаќањеНие ја прифати кредитни картички, банкарски трансфер и western union Поддршка Aliexpress ЗачувамПревозот И

Материјал : ПамукПакет вклучувајќи : 1pcs Големина : S / M / L / XL / XXL / 3 XL / 4 XL / 5 XL Прирачник за мерење,постојат 23c

ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, па ве молиме да се чувствуваат слобод

Qybian Нов Стил за Мажи / Жени 3d СуичериГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАГолемина Опис : (1cm=0.3937 инчи)1.Спореди детали големи

Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од ре

Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими сто

Тоа е поевтино, но побавно ако објектот да биде Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail / Парцела и

Драги пријатели,Добредојдовте на нашата online Прво,ве Молиме кликни за да се добие тоа Ако имате било как

Производ КарактеристикиКачулка Направени од Памук & Памук МешавинаКвалитетот Печатени ЗавршиМоделот

Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате : 1.Ве молиме имајте во предви

кликнете тука за повеќе нови предмети : Т åke поглед на детални мерења во големина на маса и да се спореда

кликнете тука за повеќе нови предмети : Т åke поглед на детални мерења во големина на маса и да се спореда

Изберете големина совети : 1, изберете Поголем големина, ако не знаат како да се избере од 2 големина2, кон

Повод : мода Боја на располагање : 7 бои На лл големина е азија големина,а не Сад / Европска големина,станд

Please wait...