0
clear
  • Тренди шик Темно Виолетова Долго Сатен Здолништа Жените Со Големи Лак Кат Должина На линија на Женски Возрасни Макси Здолниште Сопствени Направени Патент
  • -20%
  • -20%
Тренди шик Темно Виолетова Долго Сатен Здолништа Жените Со Големи Лак Кат Должина На линија на Женски Возрасни Макси Здолниште Сопствени Направени Патент

Тренди шик Темно Виолетова Долго Сатен Здолништа Жените Со Големи Лак Кат Должина На линија на Женски Возрасни Макси Здолниште

DEN 1872.00
DEN 1629.00

Достапност
Производот е достапен


Plz Се Обрне Внимание На Ова : Ние Може Да Обичај Прави ! Ако Alos Треба Да Обичај Прави Во Здолниште , Можете Да Контактирате Со Нас !
1. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји. На Бразил може да биде околу 30 дена. Тоа, според обичаите на различни земји.
2. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација. Тоа трае 5-7 работни денови за да пристигне до дестинацијата. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала. Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $20 -$25.
3. Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. Само чини околу 5-7 дена за испорака. Но поштенски ќе биде околу $30-40
4.Четирите Главни Изразува. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди повратни информации.
2. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ние ќе се залагам за да се решат проблемите за вас.
Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние. Ве молиме чувајте го производот сосема нов со оригинални тагови и етикета на.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати на производот назад!
Ние ќе ви даде врати детали. Ако само враќање на производот на адресата на пакетот, ние не може да го добие и наплата тебе.
1. Ако најдете производот во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот. Можете да се вратите и наплата или да го промените производ.
2. Доколку постои очигледна квалитет проблем со производот, како што се големи нечистотии, скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште.
3.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
Долго Сатен Здолништа Жените Со Големи Лак
Декорација:
Лак
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
WDPL
Стил:
Англија Стил
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер
боја:
Бела
Стил:
Моден
Decroation:
Никој
Сезоната:
Сите сезоната
Пол:
Женски
Потекло:
кина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Боја Стил:
Природна Боја

Производи во категоријата

Добредојдовте На Нашата Продавница Мода Високи Половината Pleated Здолниште Жените Лето Молив Здолниште П

Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мере

Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволител

Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.2 инчен Plaid Pleated здолништа Жените Здолништа Пакет

Големина на Табелата ве Молиме забележав дека за големината може да се прилагодите Ако не сте сигурни з

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Секое барање, ве Молиме контактирајте со нас слободно.Плаќање

Забелешка : може да Постојат 23cm(околу 1 инчи) разлика во големината, бидејќи на рачно изработени,ве молим

Szie Половината / cm Должина / cm погоден возраст новороденче 32 19 03М 3М 32 19 03 M 6 M 34 21 46 MAnswer : ___________________________ NOTE : 1.

Ве молиме забележав дека за големината може да се прилагодите Ако не сте сигурни за големината, ве молим

Гроздобер Дами Чипка Здолништа 2018 Пролет Лето Висока Половината Принцеза Долги Здолништа Женски Домот

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаСите наши Lolilta Фустани се сопствени направени Прилагодување на времето 71

2018 нова пролет лето есен секојдневен макси долго труба малку голема девојка здолништа деца облекапосто

ве молиме следете ги големината на табелата избере вистинската големина димензии должина(cm) половината

2102609829700433 Големина на табелата(1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пре

Големина Должина Половината Хип Полите S 70cm 62cm 89cm 90cm М 70.5 cm 66cm 93cm 94cm L 71cm 70cm 97cm 98cm XL 71.5 cm 74cm 101cm 102cmAnswer : ___________

Материјал : 100% ПамукСезони : ЛетоПол : ДевојкиГолемина : 18 МИЛИОНИ да 6 TТежина : Околу 100 g / парчеВозраст : О

modname=ckeditorГолемина на Половината Хип Должина S 6269cm 7885cm 68cm М 6572cm 8188m 68cm L 6875см 8491cm 69cm XL 7178cm 8794cm 69cm XXL 7481cm 9097cm 70cm

Ве молиме забележав дека за големината може да се прилагодите Ако не сте сигурни за големината, ве молим

Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.УСЛУГА : 1 DHL трае околу 315 дена Превозот време за вре

$10.99 $ 9.23 $9.59 $ 8.06 $11.00 $ 9.24 $14.70 $ 12.35 $10.66 $ 8.95 $15.22 $ 12.78 $16.20 $ 13.61 $12.77 $ 11.37 $13.52 $ 11.36 $14.38 $ 13.37 $13.16 $ 11.71 $16.51 $ 15.35Азија Го

Ве молиме да го задржи здолниште сосема нов со оригинални тагови и етикета на Само чини околу 57 дена за и

ве молиме оставете 5 ѕвездаБидејќи различни монитори предизвика намалување на стока боја, различни мон

Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Половината Должина XS 64 45 S 70 45 M 76 48 L 82 48 XL 88 52 XXL 92 52Мерење Во Инчи Г

Големина На ТабелаМерење Во CM Големина Половината Должина Колковите XS 64 86 S 70 90 M 74 95 L 78 105 XL 86 110Мерењ

ИМЕ Еластична Висок Појас Линија Здолниште Плус Големина Црно Мини Здолниште ГОЛЕМИНА M,L,XL,XL БОЈА Црна М

Ново вино црвеноНово Зелено МастилоНови костенАрмијата зелената бојаЦрвеникавокафеавасивацрнаЗелен

започнете Цена : $19.66 Цена : $15.83 Цена : $16.80 Цена : $11.68 Цена : $23.28 Цена : $17.65крајотSK853 Долго pleated Здолништа Дами

Plz се Обрне Внимание На Оваа : Тоа Е Само За здолниште Не се Вклучуваат На Врвот ! И Ние Може Да Обичај Прав

Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи,ве молиме да бидат слободни да к

Please wait...