0
clear
  • СОПИРАЧКИ дијамант везови Морски бранови дијамант сликарство cros бод занаети дијамант мозаик комплет полн плоштад везана дома декор DIY
  • -20%
  • -20%
СОПИРАЧКИ дијамант везови Морски бранови дијамант сликарство cros бод занаети дијамант мозаик комплет полн плоштад везана дома декор DIY

СОПИРАЧКИ дијамант везови Морски бранови дијамант сликарство cros бод занаети дијамант мозаик комплет полн плоштад везана дома

DEN 2655.36
DEN 1726.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на Слика рачно изработени Продавница
Добр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работы
СОПИРАЧКИ има способност да произведува и дизајн
Уживајте во вашиот среќен шопинг 20 X40cm X2 20 X50cm X2 Бренд име : СОПИРАЧКИ Апликација : home/хотел/канцеларија декорација & подарок Дијамант тип : Плоштад полн Дијамант За дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволно дијаметар на дијамант : 2,5 mm Ние се продаваат на добри производи,квалитет, преку строга проверка,ние секогаш го избере најдобриот вежба и платно за најдобрите клиенти,ние знаеме дека клиентите заврши на фина работа е многу тешко,СОПИРАЧКИ волја за вашиот работи изберете парична Казна материјал, ќе биде вашиот совршен работи на партнери, ви Благодариме за вашата поддршка за СОПИРАЧКИ
Дијамант сликарство објект s вклучуваат : Пакување кутија, вежба, точка вежба пенкало, дупчење кал, шен вежба плоча, везени крпа, вентил торба. Убава пакување : Силна тетрапак пакување, заштита на вашите производи да бидат оштетени за време на испорака, ве молиме слободно да се купи. Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај,
Празници и сл причина,понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи.
Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено,
контактирајте со нас веднаш,ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.

Кон својствата

Големина:
20402 20502
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Производи во категоријата

Отворете го вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не Отворен мал дел од сел

3 D DIY Везана Дијамант Везови Цртан филм Икона Дијамант Сликарство Крстот Бод мечето Шема Rhinestones Уметност

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на

Внимание : A : Нашата дијамант сликарство е без рамка Б : тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе , C :

Наслов : DIY 5 D Дијамант Везови Кристал плоштадот Дијамант Сликарство Крстот Бод Комплет Везана Дома Деко

Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи не квалитет проблем) Производ димензии се н

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

[DIY дијамант сликарство карактеристика]1 За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти.Ве молиме да се уве

Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат Ние обично го пополните долниот декларирана

Посетете Ја Нашата ПродавницаДијамант colth големинаDefintion СликаПроизводството Чекори1, Отворете ја кутиј

не квалитет проблем) DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклуч

Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни Подолу е проценет

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн круг вежба ( ако са

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

*Изразат обично имаат царина прашање, во тој случај, ве молиме да соработувацаринската да плаќаат данок

Пост воздух mail : 1060 дена Следење на вебстраница : на локалните поштата вебсајтe Packet : 725 дена Следење на ве

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе.Име на п

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информаци

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња

Ајде да го реши проблемот со вас ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак на п

За ЕфектотПоголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм Ако сликата е комплексен, ма

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти.П : Може ли да се направи ди

Please wait...